Twój Kapitał Początkowy Erozji Zbyt Szybko?

Główna » Rozporządzenie » Twój Kapitał Początkowy Erozji Zbyt Szybko?
Wysłany przez:
forex-generator

temat, który jest taki sam w obu książkach, o utrzymanie swojej pozycji kalibracja około 1-2% swojego kapitału, i prawie wszyscy handlowcy mówią rozmiar pozycji przekracza 3-4% na ofertę bardzo ryzykowne. Kiedy czytam to mówię nieświadomego umysłu, ‘der, to oczywiste, po co mi to mówisz? – i tu mnie olśniło. To jest główną wadą w wielu handlowców handlu.

ja już zapomniałam, że jestem, jak wiele lat temu, kiedy zaczynałem, a to przypomina mi, jak daleko doszedłem, ale także dał mi inspirację, aby to napisać.

chęć ryzykować dużych sum w jednej transakcji u wszystkich przedsiębiorców, młodzi czy starzy, doświadczeni lub początkujący, jednak to, że jeden uczy za razem polega na tym, że duży dom działa nie przyczyniają się do sukcesu, i nie rentowna. Co pomaga ci stworzyć udaną karierę przedsiębiorcy jest zdolność wiedzieć, że system daje pozytywny wynik w czasie.

do tego, aby tak się stało, należy uświadomić sobie, że ponieważ każdy system ma straty, to straty te powinny być dopuszczone. Jeśli masz system, co czujesz, zapewnia 70% zwycięstw, stosunek strat (określiłeś to przez back-тестинг, przeglądając swoje stare transakcji, a także transakcje, które można pominąć), jest oczywiste, 30 z każdych 100 transakcji będzie stracić.

co musisz wiedzieć, to to, co zamierzasz zrobić, jeśli ryzykujesz 10% w każdej transakcji i zdarzy ci się, aby uzyskać 10 strat z rzędu? Może, co się stało? Oczywiście, że może, jak zaskakujące może się wydawać, to jeszcze może się zdarzyć. Co jeśli ryzyko 5% na ofertę? Będziesz tylko 59% (zakładając, że handlujesz 5% od posiadanego kapitału) twój kapitał początkowy. Teraz aby odzyskać te pieniądze, teraz musisz mieć 11 zwycięskich transakcji z rzędu! i

co sprawia, że ten cały styl handlu gorsze jest to, że psychicznie; większość nie może przyjmować duże wypłat.

rzecz w tym, że przegranych może nic się nie stanie i twój kapitał powinien być w stanie wchłonąć ich, jak i ty. Najlepszym i jedynym sposobem na to, aby utrzymać swoją pozycję rozmiarach do minimalnej możliwej ilości. Oczywiście, twój kapitał nie będą rosły tak szybko, jak to będzie, jeśli masz kilka zwycięskich transakcji, ryzykując 5-10%, ale to nie problem; ochrona ciebie i twojego kapitału.

z czasem dowiesz się, co pogarsza twój stan, i mając możliwość okresowego wpłaty na rachunek (traktując ją jako zbiorczy rachunek), stworzy sytuację, w której można ryzykować znacznie mniej. 1% od 100 000$, znacznie łatwiej ryzykować i handlu, niż 10% od $10,000. I pamiętaj, że chcesz stworzyć idealny obraz życia w 5-10 lat, czy naprawdę chcesz być zatrzymany w jednym miejscu 45 lat? Cierpliwość pomoże ci stworzyć taki idealny obraz życia, nie trafiając do domu biegnie.