10 najważniejszych przykazań handlu dyscypliny w KheloMCX

Główna » Systemy obrotu » 10 najważniejszych przykazań handlu dyscypliny w KheloMCX
Wysłany przez:
forex-generator

możesz mieć najlepszy system handlu, ale bez kary, nie do osiągnięcia sukcesu w handlu, więc KheloMCX.com i osiągnął 10 najważniejszych przykazań dla dyscypliny w handlu, która powstała z wieloletniego doświadczenia.

kiedy pamiętam, dlaczego chciałeś stać się przedsiębiorcą. Rozumiem, najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy-być blisko kasę.

oczywiście, jak odkryłem w całej mojej karierze, nie ma powodu, dlaczego konsekwentne producenci zapłacili niemałe pieniądze. Jasne hazardu i dużych wahań czasami podłączyć, ale w ostatecznym rachunku, zdyscyplinowany i konsekwentny podejście płaci rachunki. Cm. w linku.

miałem okazję mieć do czynienia z wieloma latami, fałszywych kroków, że omal nie kosztowało mnie życie. Ale tolerować, poszedł w górę po schodach i znaleźli się te błędy w cenne lekcje.

KheloMCX drużyny za dyscyplinę w handlu (towarowy lub pień przedsiębiorca) musi poprawić ich sukces handlowy, kiedy podjął i kontynuował. KheloMCX zostały opracowane po wielu latach doświadczenia w handlu akcjami, kontraktami terminowymi towarów i rynku opcji i czytając setki książek i odfiltrować istotą wiedzy każdego i badań globalnych rynkach trwa.

handel wolne od fundamentalnych problemów:
i zapisać dowolny sąd nad akcją. Nie staraj się uporządkować nieopłacalne transakcji, lub kochają zwycięzców. W akcji mogą mieć swoich “podstawowych prawd”, ale “prawda w ostatniej instancji” – to jego cena. Znaczy szanują ceną, ale nie ustępuje mu.

skupić się na właściwej strategii handlowej, a nie na zarabianie pieniędzy:
a co do pieniędzy, to po prostu wynik poziomu umiejętności, albo jego brakiem. Kontynuując handlować z dyscypliną, a nie przegląd najnowszych ofert z nastawieniem “powinno być”. Oba zwycięskie i utraty transakcji musi być sprawdzone podczas podróży do umiejętności prowadzenia negocjacji.

w dyscyplinie zwycięża przekonanie:
i nie ważne, jak bardzo czujesz się w określonej pozycji, powinny być kierowane na zasadach dyscypliny w handlu. Zawsze próbuje określić ryzyko i nigdy nie myśl, że jesteś mądrzejszy, niż rynek<.br/>

dostosować swój styl handlu na rynku:
w rozwoju szlaku handlowego pasuje do twojej osobowości i filozofii. Handel w naturze!

funkcje składają się łatwiejsze, niż straty:
nie musisz grać codziennie; wymagane jest tylko, aby mieć wysoki procent zwycięstw na handel umiejętności zdecydujesz się zrobić. Czasami najlepsze działanie-to nie jest akcja. Nie szukam promocji i uważamy, że należy handlować na co dzień.

handel trendu:
w handlu na przestrzeni całego trendu na rynku od cen akcji, płynie w kierunku najmniejszego oporu. Czy jest to działanie sprzeczne z trendu, to zostawić. W razie wątpliwości, nie wtrącaj się.

brak emocjonalnej handlu:
a emocje-to wróg podczas handlu. Emocjonalne decyzje, jak będzie w stanie zwrócić się przeciwko tobie. Nieważne, czy jesteś osobiście lgną do pozycji, proces podejmowania decyzji staje się błędne. Weź głęboki wdech, a nie ryzykować sukces zarabiać pieniądze.

na rynku przyszedł do ciebie:
Jeśli nie grasz “ręka w świecie” – krok do tyłu. Będąc ścisłym, być zdyscyplinowany, i cierpliwość, i nigdy nie pracuj, gdy fizycznie lub psychicznie ubezwłasnowolniona.

maksymalne wynagrodzenie w stosunku do ryzyka:
czy jesteś cierpliwy i wybrać plamy, granice powierzchni, co zapewnia korzystny stosunek wynagrodzenie / ryzyko. Zazwyczaj istnieje prosty handlu, jeśli pozwolisz to pokazać.

nie dawajcie złych transakcji przekształcają się w inwestycje:
w celu optymalizacji nie miejsce w handlu. Jeśli on będzie w stanie katalizatora i krok ryzyko – wygrana, przegrana lub remis. Dobrzy handlowcy wiedzą, jak zarabiać pieniądze, ale wielcy przedsiębiorcy wiedzą, jak zaakceptować stratę.

nie święty Graal system handlowy:
i nie jest “Święty Graal” magia oprogramowania do sukcesu. Profesjonalni gracze nigdy nie przestać być studentami rynkach. Poświęcaj czas na co dzień chybaping swoje umiejętności, aby być lepszym człowiekiem i marketingu, i wziąć na siebie odpowiedzialność za własne transakcje i działania.

i pamiętaj – każdy przedsiębiorca stoi jego soli powoduje czasach smutku, ale jeśli dowiemy się z tych błędów, lekcje staną. Jakby nie było żadnego ryzyka w handlu zawodu, który będzie nosił nazwę “zwycięstwo”, a nie “handlu”.

KheloMCX nadzieję, że te przykazania, które ja i wielu przedsiębiorców następuje “Święte”, która pomoże ci na drodze, aby stać się wiodącym inwestorem i handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*