Barclays ukarał 2 miliony dolarów za najlepsze naruszenia egzekucji

Główna » Rozporządzenie » Barclays ukarał 2 miliony dolarów za najlepsze naruszenia egzekucji
Wysłany przez:
forex-generator

Barclays zostało dotknięte grzywną w wysokości 2 milionów dolarów przez Urząd Regulacji Przemysłu Finansowego (FINRA) za najlepsze naruszenia egzekucji.

Według Watchdog bank nie przeprowadził rozsądnych przeglądów jakości wykonania dla elektronicznych zamówień kapitałowych swoich klientów.

FINRA stwierdził, że między styczniem 2014 r. Do lutego 2019 r. Barclays Capital przekazał wszystkie zamówienia swoich klientów do własnego i obsługiwanego alternatywnego systemu handlowego, LX, przed przetoczeniem do wszelkich konkurencyjnych miejsc, chyba że klienci nie zrezygnowali z tego preferencji routingu.

Organ nadzorczy powiedział, że bank – nawet gdy był w obliczu wewnętrznych danych, które wykazały, że wskaźniki wypełnienia w LX były “gorsze” od niektórych konkurencyjnych miejsc – nie rozważał alternatywnych ustaleń dotyczących routingu. Według doniesień donosi, że LX dostarczył niższy wskaźnik wypełnienia niż Średnia stopa wypełnienia konkurencyjnych miejsc za każdy kwartał od 2015 r. Do pierwszego kwartału W 2019 r.

W innych krajach bank ma system nadzorczy i pisemne procedury nadzorcze, które nie zostały “rozsądnie zaprojektowane w celu uzyskania zgodności z najlepszymi zobowiązaniami do wykonania” podczas przeglądu poprawy cen nakazów kierowanych do LX lub modyfikowania praktyk routingu.

“FINRA nadal priorytetowo traktuje zgodność brokera-dealerów z najlepszymi wymogami realizacji podczas obchodzenia się z rozkazami klientów”, powiedziała Jessica Hopper, wiceprezes wykonawczy i dyrektor Departamentu Egzekwowania FINRA. “Firmy muszą stale monitorować swoje recenzje jakości wykonania i odpowiednio wprowadzać zmiany”.

Barclays rozstrzygnęło tę sprawę bez przyznania się lub odmowy ustaleń FINRA.

Post Barclays ukarał 2 miliony dolarów za najlepsze naruszenia egzekucji.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*