BlackRock i JP Morgan wykonaj pierwszy elektroniczny Sofr swap z TradeWeb

Główna » Rozporządzenie » BlackRock i JP Morgan wykonaj pierwszy elektroniczny Sofr swap z TradeWeb
Wysłany przez:
forex-generator

BlackRock i JP Morgan stały się pierwszymi instytucjami, aby wykonać w pełni elektroniczny Sofr swap rozprzestrzenił handel do zakładu wykonawczego TradeWeb’s Swape (SEF), ponieważ prędkość transformacji LIBOR Rynek.

Handel wydaje się przed datą “Sofr pierwszej” w dniu 26 lipca, kiedy uczestnicy rynku przejdzie od LIBOR do alternatywnej stopy referencyjnej dla amerykańskich swapów stóp procentowych.

TradeWeb powiedział, że zbliża się do rynku, którzy uczestnicy daty coraz częściej poszukują nowych sposobów dostępu do płynności przy użyciu stawek bez ryzyka w walutach, w tym Sofr dla dolara amerykańskiego, Sonia dla brytyjskiego Sterling, Saron dla Szwajcarskiego Franka i Tona na japoński jen.

“jako” Sofr pierwszej “daty 26 lipca szybko zbliża się do rynku instrumentów pochodnych, zachęcamy naszych klientów do przejścia ich obrotu z dala od LIBOR” – powiedział Thomas Pluta, Global Head of Linear Segment Trading w JP Morgan. “Wykonanie ten Pierwszy Sofr Swap Spread Nad TradeWeb jest ważnym kamieniem milowym, ponieważ płynność SOFR i woluminy na rynku nadal rosną. ”

Migracja rynku z dala od benchmarku LIBOR przyspieszyła w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ regulatory nakładają twarde terminy do zaprzestania na rynkach na całym świecie.

w marcu, amerykańskie pochodne Grupa CME potwierdziła, że ​​osiągnęła nową dzienną objętość rekordu na kontrakty Sofr w dniu 25 lutego. Nagrano 265.511 kontraktów kontraktów terminowych w dniu 25 lutego w tym roku, oznaczając ogromny wzrost z poprzedniego rekordu w wysokości 240,288 ustanowionego w dniu 19 listopada 2020 r.

“Globalne przejście z dala od użycia Ibor jest istotnym przedsięwzięciem i jest uczestnikami w różnych klasach aktywów – powiedział Lee Olsky, dyrektor generalny w TradeWeb.

“zapewniający narzędzia i platformy, które pomagają sprzyjać elektronicznym handlu i zwiększyć płynność wokół stawek, takich jak SOFR obszar, w którym możemy być bardzo pomocne dla naszych klientów. Z dumą z dumą przynosimy pełną moc platform i sieci TradeWeb, ponieważ branża porusza się w kierunku krytycznych terminów. ”

Post Blackrock i JP Morgan wykonuje pierwszy Elektroniczny Sofr Swap z TradeWeb pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*