BNP Paribas wzmacnia Fintech Focus z Anthemis Investment

Główna » Sprzedaj stronę » BNP Paribas wzmacnia Fintech Focus z Anthemis Investment
Wysłany przez:
forex-generator

BNP Paribas dokonał pierwszej inwestycji w globalną platformę inwestycyjną, Anthemis, ponieważ chce wzmocnić skupienie się na fintechach.

Global Markets Strategic Investments Unit, która inwestuje w rozwijane firmy fintech, jest wykorzystywana do inwestycji.

Ruch BNP Paribas jest częścią strategii banku polegającej na współpracy z firmami technologicznymi w celu poprawy łańcucha wartości i usług świadczonych przez bank klientom.

Global Markets Aurpurfolio Fintech Investments, w tym firmy cyfrowe i fintech, takie jak Kantox, Symphony, Saphyre i Forge, jest wzmacniana przez tę najnowszą inwestycję.

W zeszłym miesiącu BNP Paribas i JP Morgan wspierali firmę Fintech Saphyre w rundzie finansowania serii A w wysokości 18,7 miliona dolarów – umożliwiając Saphyre inwestowanie w rozwój produktu i ciągłe rozszerzenie programów interoperacyjności.

“Cieszymy się Inwestuj w Anthemis, który ma silny rekord utwór w Fintech Investments, “powiedział Olivier Osty, szef globalnych rynków na BNP Paribas.

“Nie tylko inwestujemy w fundusz, ale także patrząc na potencjalne partnerstwa i możliwości współpracy, które będą wspierać branżę rynków kapitałowych i opracować następną generację Fintech Champions”.

Założony w 2010 r. Z naciskiem na Fintech i Insurtech, Anthemis od tego czasu zbudował duże portfolio rozpoczęcia, w tym platformę handlową i inwestycyjną, Etoro i międzynarodową firmą transferową online, Azimo.

“przez ponad dekadę , Anthemis został zobowiązany do przekształcenia usług finansowych, uprawianie zmian poprzez inwestowanie w, rosnące i podtrzymujące przedsiębiorstwa zobowiązały się do poprawy świata “- powiedział Briana Van Strijp, dyrektor generalny Headhemis.

“Ta praca nie może być wykonana bez takich partnerów BNP Paribas. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani pracami obok BNP Paribas, których przywództwo uosabia to. ”

Post BNP Paribas wzmacnia Fintech Focus z Anthemis Investment pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*