Broadridge konsoliduje rozwiązania po handlu po przejęć Itiviti i Alpha Omega

Główna » Kup stronę » Broadridge konsoliduje rozwiązania po handlu po przejęć Itiviti i Alpha Omega
Wysłany przez:
forex-generator

Broadridge z powodzeniem zintegrowała rozwiązanie post-handlowe ITiviti do swojego portfela, zamówienia i systemu zarządzania inwestycjami w celu zaoferowania klientom automatyzacji w swoich przepływach po handlu.

Nowości są w ramach bieżącej integracji rozdziałów po handlu nabyte przez odpowiednie oferty ITiviti i Alpha Omega, które miały miejsce na początku tego roku.

Przez dzisiejszą integrację, klienci Broadridge będą mieli bezpośredni dostęp do roztworu dopasowania NyFix Itiviti do automatycznego przydziału handlowego, potwierdzenia i afirmacji, oraz będzie w stanie konsolidować dopasowanie wielu klas aktywów na jednej platformie.

Roztwór pasujący do naprawy NYFIX opracowano przez ITIVITI i Alpha Omega i pozwala na usprawnieniem przepływu pracy po handlu, w tym dopasowania i naprawy alokacji blokowych przez brokera w ich własnych systemach wewnętrznych.

. Po przejściu Alpha Omega w sierpniu, Broadridge powiedział, że planowała skonsolidowanie rozwiązania dopasowania po handlu w swojej istniejącej łączności NYFIX i naprawić infrastrukturę nabytych w ramach jej nabycia ITIVITI w celu poprawy automatyzacji dopasowania handlowego.

“Teraz, mniej niż sześć miesięcy po nabyciu przez Broadridge, Itiviti może dostarczyć nasze zautomatyzowane rozwiązanie pasujące do NyFix do alokacji handlowej, potwierdzenia i afirmacji do znacznie większej liczby klientów, pomagając im zaoszczędzić pieniądze i przyspieszyć dopasowanie handlowe” – powiedział Ray Tierney, który został mianowany prezydentem IJIVITI w czerwcu z Bloomberg BlonistroBook.

“Ta integracja jest świadectwem pełnej mocy możliwości Broadridge, która może skalować, aby wspierać klientów teraz i do przyszłości.”

Od czasu nabycia Itiviti na początku tego roku, Broadridge kontynuował wspieranie swojej ekspansji segmentu biznesowego w handlu z nowymi zatrudniam, w tym poprzednią Specjalista ds. Banku Ameryki, który dołączył do firmy w zeszłym miesiącu, aby udać się do zarządzania produktami swoich instrumentów pochodnych rozliczeniowych na całym świecie.

Post Broadridge skonsoliduje rozwiązania po handlu po przejęciach ITIVITI i Alpha Omega pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*