BSTX otrzymuje zatwierdzenie regulacyjne dla Blockchain Securities Exchange

Główna » Rozporządzenie » BSTX otrzymuje zatwierdzenie regulacyjne dla Blockchain Securities Exchange
Wysłany przez:
forex-generator

BSTX otrzymał zgodę od amerykańskich papierów wartościowych i Komisji Giełdowej (SEC) jako instrument wymiany pola kapitałowego.

BSTX, który jest joint venture of Box Digital Markets i Grupę Tero, twierdzi, że jest pierwszą w pełni zautomatyzowaną, ceną / godziną Execution Execution Exchange dla obrotu papierami wartościowymi, które są zarówno regulowane przez SEC, jak i wykorzystuje istniejące prywatne technologie Blockchain. Oczekuje się, że rynki kapitałowe

USA otrzymają znaczne korzyści zgodnie z orzeczeniem SEC, w tym krótszych czasów dla rozliczeń wymiany i zastrzeżonych paszy danych Blockchain.

uczestników, dzięki użyciu BSTX, będzie mogli wybrać przyspieszoną rozliczenie (T + 0 lub T + 1) dla papierów wartościowych wymienionych na BSTX.

BSTX mówi, że jego podejście jest zgodne z przyspieszonymi możliwościami rozliczeniowymi obecnie obsługiwanymi przez NSCC i DTC.

Ponadto prywatne, zezwolenie Blockchain BSTX będzie używany przez BSTX, dokonując niektórych zastrzeżonych danych rynkowych związanych z działalnością handlową występującą na BSTX dostępne dla uczestników branży.

“Chętnie kontynuujemy ściśle współpracować z SEC, aby rozpocząć w pełni regulowaną nową wymianę oraz pomóc zapewnić rynki kapitałowe z bardziej nowoczesnymi narzędziami dla emitentów i inwestorów – powiedziała Lisa Fall, dyrektor Główny BSTX.

” są szczególnie wdzięczni naszym partnerze technologicznym w tym przedsięwzięciu Tero. Z niecierpliwością czekamy na kontynuowanie współpracy z nimi, aby zapewnić technologię handlu instytucjonalnymi uczestnikom BSTX. ”

AS BSTX staje się najnowszymi krajowymi wymianami papierów wartościowych, wyznaczy to nowy standard do wykorzystania Blockchain poprzez przyjęcie innowacyjnej technologii do głównego nurtu.

BSTX zapewni również nowe możliwości zwiększenia skutecznej przydziału kapitału emitenta i inwestorów, a także służenia jako Przemysł piaskownica.

“Naszym nadrzędnym celem jest wzmocnienie programistów i wymianę obserwatorów, aby wykorzystać innowacje i nowoczesną strukturę rynkową obecnie wykorzystywaną w technologii Crypto i Blockchain, aby wymyślić pomysły, aby poprawić emisję i doświadczenie handlowe,” odnotowane upadek.

“Dzisiejsza zgoda jest tylko początkiem dla BSTX. Jesteśmy zachęcani i energetyzowani przez to na bieżąco z tradycyjnymi i nietradycyjnymi uczestnikami finansowymi. Wykorzystując przyszłe zgłoszenia zasady, planujemy odpowiedzieć w szereg dalszych innowacji, które przyniosą korzyści zarówno z Emitenta, jak i społeczności handlowych. ”

Post BSTX otrzymuje zatwierdzenie regulacyjne dla Blockchain Systemy papierów wartościowych w oparciu o Blockchain pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*