Były handlowiec sprzedaży elektronicznej Mizuho i Nomura wyjeżdża do rozwoju OEMS Tora

Główna » Technologia » Były handlowiec sprzedaży elektronicznej Mizuho i Nomura wyjeżdża do rozwoju OEMS Tora
Wysłany przez:
forex-generator

Tora wyznaczyła elektroniczną specjalistę handlową do nadzorowania zarządzania produktem systemu zarządzania zamówieniem i wykonaniem.

Jason Ledell dołącza do Tora po ostatnio służy jako handlowiec wykonawczy na horyzoncie na rok, odpowiedzialny za jego egzekucję i analizę handlową.

Wcześniej w swojej karierze działał również jako handlowiec sprzedaży elektronicznej w ITG przez prawie cztery lata, Ingenet przez dwa lata, Nomura przez cztery lata i Mizuho przez cztery lata.

z siedzibą w Tokio, Ledell będzie odpowiedzialny za rozwój i wdrożenie systemu zarządzania systemem i wykonania systemu handlowego, a także, a także wspierające swoje globalne plany ekspansji.

“Jason zrobi fantastyczny dodatek do zespołu produktu. Mamy znaczne plany ekspansji, a nasze OEM wymagają dedykowanej głowy do radzenia sobie z zapotrzebowaniem i wzrostem napędu i innowacji” – powiedział kampusu Ovidiu, Globalna głowa produktu w Torę, która została zgłoszona bezpośrednio.

“Doświadczenie spoczynkowe Jasona będzie ważne w doprowadzeniu nowych funkcjonalności, innowacji i rozwoju produktu do Tora najlepiej w rasy produkujących OEM”.

Jego wizyta podąża za serią nowych zatrudnia w Torę, ponieważ dostawca systemów handlowych nadal przyspiesza swoje globalne plany rozszerzeń.

Spółka ogłosiła we wrześniu, że rozszerzyłoby swoją obecność Wielkiej Brytanii z nowym biurem Londynu i dwoma nowymi wynajmami starszych , Peter Rank i Chris Hopton, który został wyznaczony odpowiednio jako kierownik sprzedaży dla Europy i Profesjonalnych Menedżer usług.

“one [Tora] rosną szybko i czekam na pomoc w osiągnięciu następnego poziomu sukcesu. Rozszerzenie OEMS Tora na stałe dochody i FX sprawia, że ​​jesteśmy prawdziwym wielofunkcyjnym dostawcą technologii handlowych, “- powiedziała Ledell.

Post był Mizuho i Nomura Elektroniczny handlowiec sprzedaży odchodzi do rozwoju OEMS, które pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*