CBOE Rebrands European Block Platforma jako CBOE Oferta Europa

Główna » Systemy obrotu » CBOE Rebrands European Block Platforma jako CBOE Oferta Europa
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Global Markets przełożył nazwę europejskiej platformy handlowej bloków, dawniej CBOE LIS, do CBOE oferty Europy.

Platforma jest wskazaniem do odsetek (IOI) Platforma negocjacyjna i wykonawcza, co pozwala uczestnikom rynku handlować dużymi blokami europejskich akcji, nie ujawniając ich IOI na szerszym rynku.

Block Trading widział wzrost zainteresowania w ostatnich latach z powodu wyższych woluminów napędzanych przez popyt boku MiFID II, a Cboe Oferty Europie roszczenia jest jednym z najszybciej rozwijających się miejsc w Europie. Platforma oferuje handel w ponad 6000 symbolach na 17 głównych rynkach europejskich, w tym akcje, rachunki depozytowe i fundusze wymiany handlu (ETF).

REBRAND europejski przychodzi, ponieważ wymiana przewraca się na nowe rynki, w tym ogłoszenie w tym tygodniu Cboe Oferta Kanady, przynosząc nową ofertę handlową na rynku Kanadyjskie.

. Platforma kanadyjska została uruchomiona po migracji technologii największej platformy handlowej Canna Basen, Matchnow, który został nabyty w 2020 r. Od Virtu Financial za nieujawnioną ceną. Łączy kondycje Zamów książkę z Matchów z modelem handlowym i zastrzeżoną technologią handlu ofertami, które CBOE nabyte w styczniu 2021 r. Dwie firmy miały współpracę od 2016 r., Kiedy współpracowali, aby stworzyć oryginalny CBOE LIS dla europejskiego kapitału blokowego, który w 2021 r. Stanowił 240 milionów euro średnich codziennych objętości.

Platforma europejska jest również zasilana przez oprogramowanie wykorzystywane przez alternatywny system obrotu ofert (ATS), w połączeniu z infrastrukturą wymiany w Europie CBOE wymaganą do wykonania handlu, rozliczeń i rozliczenia oraz jest w pełni zgodne z przepisami MiFID II.

Post Cboe Rebrands European Block Platform jako Cboe Oferty Europa pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*