CFTC nazywa nowego dyrektora nadzoru rynkowego wśród zmiany przywództwa

Główna » Rozporządzenie » CFTC nazywa nowego dyrektora nadzoru rynkowego wśród zmiany przywództwa
Wysłany przez:
forex-generator

amerykańska Komisja Handlowa Futures (CFTC) powołała nowego dyrektora swojego działu nadzorczego rynku w ramach przetasowania przywódczego.

Vincent McGonagle został mianowany dyrektorem nadzoru rynkowego po spędzeniu ostatnich 25 lat w CFTC, ostatnio jako głównym dyrektorem Wydziału Egzekwowania, pełniąc funkcję dyrektora działu oddziału od października 2020 r.

Starszy zastępca dyrektora Wydziału Egzekwowania, McGonagle był odpowiedzialny za otwarcie pierwszego dochodzenia regulacyjnego w sprawie LIBOR i innych punktów odniesienia, a następnie nadzór nad manipulacją porównawczą.

“Z wyzwaniami stojącymi przed agencją oraz ciągle zmieniającą się i rozwijającą strukturą rynku, jestem podekscytowany, że Vince zgodził się przejąć ten ważny podział w tym krytycznym czasie. DMO [Division of Market Nevight] skorzysta z długotrwałego doświadczenia Vince’a i poświęcenie agencji – powiedział prezes CFTC Rostin Behnam.

Przed dołączeniem do CFTC McGonagle spędził 11 lat w prywatnej praktyce.

CFTC dokonało szeregu spotkań w ubiegłym roku, w tym Behnam, który został wybrany przez Senat USA do objęcia roli krzesła na stałe w grudniu ubiegłego roku po tym Styczeń. Zastąpił Heatha Tarberta, który ustąpił po inauguracji Joe Bidena.

Post CFTC nazywa się Nowym dyrektorem nadzoru rynku wśród przywództwa, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*