Chiński dom maklerski przenosi się do FlexTrade FlexOMS

Główna » Technologia » Chiński dom maklerski przenosi się do FlexTrade FlexOMS
Wysłany przez:
forex-generator

Trading dostawca systemu FlexTrade ogłosił udaną migrację chińskiego domu maklerskiego Tianfeng Securities International (TFI) do systemu zarządzania zamówieniami (OMS).

Chińska grupa finansowa, która świadczy usługi pośrednictwa instytucjonalnego w handlu akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu dokonała przejścia z Bloomberg SSEOMS, produktu, który został wycofany.

River Ho, dyrektor wykonawczy TFI, powiedział: “TFI wybrało FlexTrade ze względu na zaawansowane funkcje, elastyczność i niezawodną technologię handlową. Firma FlexTrade dowiodła, że zapewnia nam bardzo szybką dostawę ich rozwiązania handlowego i doskonałą obsługę. Cieszymy się, że FlexOMS zapewnia nam zwiększoną wydajność i jakość wykonania w naszym przepływie pracy handlowej.”

W ramach przejścia TFI dodano zestawy funkcji, i funkcjonalności, takich jak DMA i DSA przepływów pracy i poszedł na żywo na nowy system flexoms centrum biurowego MOS.

Rajiv Kedia, współzałożyciel, FlexTrade Systems powiedział: “Podczas gdy jesteśmy nowicjuszami na tym rynku, jesteśmy mocno czują, że rozwiązania, które oferujemy, zwłaszcza w analityki, globalny handel programami i ulepszone low-touch routingu zamówienia , może być korzystne dla całej społeczności po stronie sprzedaży w Hong Kongu.”

Po chińskich brokerów migruje do FlexTrade FlexOMS pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*