Citi Bolsters Australia Markets and Research Division z pracownikami handlowymi i wykonawczymi

Główna » Sprzedaj stronę » Citi Bolsters Australia Markets and Research Division z pracownikami handlowymi i wykonawczymi
Wysłany przez:
forex-generator

Bank Headquartered Bank wzmocnił swój dział rynków i badań w Australii w celu zaspokojenia zwiększonego popytu klientów w regionie.

CITI dokonał czterech dodatków do jednostki, w tym Howarda Ildertona, który ponownie wrócił do banku jako szef produktów liniowych i handlu w Australii i Nowej Zelandii z Credit Suisse, gdzie działał jako szef Japan Prime Services i APAC Pożyczki papierów wartościowych. Ilderton służył również w Citi w latach 2007–2014 w jednostce Prime i D1.

Również w zakresie obrotu, Citi wybrał Will Butgieg, aby dołączyć do zespołu handlowego kapitału jako starszy handlowiec w lipcu. Dołącza do banku po prawie dwóch dekadach doświadczenia z UBS z siedzibą w Sydney w handlu instrumentami pochodnymi, deltaone i akcjami.

Bank przeniósł się również, aby rozszerzyć swój dział wykonania elektronicznego o niskim dotyku z dodaniem Allan Newsome – wcześniej części Z zespołu Banku Prime Services Hong Kong. Wcześniej w swojej karierze Newsome spędził trzy lata w JP Morgan w roli klienta i roli operacyjnej KYC z siedzibą w Hongkongu, a rok w głównych globalnych inwestorach w roli wsparcia handlu w gotówce z siedzibą w Londynie.

W innych krajach Citi wybrał Norbert Wong do dołączenia do zespołu Prime Services w czerwcu w roli Deltaone i Papierów Wartościowych. Dołączy do Citi z Credit Suisse, gdzie od prawie dziewięciu lat pełni różne role handlu finansami kapitałowymi.

Nowe spotkania następują po dodaniu Julii Raiskin do składu Citi APAC w marcu tego roku. Raiskin przejął rolę szefa rynków w Azji i Pacyfiku w Citi, który służył w banku od 2007 r., Ostatnio jako szef akcji w regionie.

Post Citi Bolsters Australia Division i dział badań z wynajmami handlowymi i wykonawczymi pojawił się pierwszy na HANDEL.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*