Citi Senior Electronic Equities Trader i sprzedawca do odejścia na pastwiska nowe

Główna » Sprzedaj stronę » Citi Senior Electronic Equities Trader i sprzedawca do odejścia na pastwiska nowe
Wysłany przez:
forex-generator

Dwóch najstarszych londyńskich dyrektorów ds. Elektronicznych akcji w CITI zostaną opuszczone bank po służbie odpowiednio przez nieco ponad rok i dwa lata.

Matt Cousens, szef sprzedaży platformy Citi i Daniel Nehren, globalny szef e-handlu E. Citi, podobno opuściły bank w nadchodzących miesiącach, aby dążyć do alternatywnych możliwości. Ich odejścia nie są uważane za powiązane.

Citi odmówił komentarza na temat ruchów.

, które opuszczają po służbie w Citi odpowiednio przez nieco ponad dwa lata i rok; Obaj dyrektorzy dołączyli z rywalizujących banków Barclays.

Cousens dołączyło do banku w lutym 2020 r. Po 18 miesiącach służby w Barclays jako szef sprzedaży egzekucji w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce. Przed dołączeniem do Barclays spędził ponad 13 lat w Credit Suisse jako współpracy sprzedaży AES dla Europy.

Nehren dołączył do Citi W lutym ubiegłego roku po trzech latach w Barclays jako dyrektor zarządzający. Wcześniej spędził także pięć lat w Goldman Sachs w strategiach kapitałowych, trzy lata w Deutsche Bank jako zastępca globalnego szefa produktów ilościowych jeden i prawie sześć lat jako dyrektor zarządzający i szef liniowych badań ilościowych w JP Morgan.

Bank niedawno zgromadził swój zespół kapitału pieniężnego z siedzibą w Londynie z wieloma nowymi pracownikami, w tym nowym szefem handlu kapitałowego w EMEA w listopadzie.

Post Citi Senior Electronic Equities Trader i sprzedawca, aby odejść na pastwiski, pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*