Citi ustanawia rozliczanie i rozliczenie z nową Pekiną Papierów Wartościowych

Główna » Systemy obrotu » Citi ustanawia rozliczanie i rozliczenie z nową Pekiną Papierów Wartościowych
Wysłany przez:
forex-generator

Citi Chiny ustanowił trasę rozliczeniową i rozliczeniową z Chinami Depozytariuszem Papierów Securities i rozliczanie Corp’s (CSDCC) na nową promieniowaniem Papierów Wartościowych oraz krajowych wymiany akcji i cytatów (Neeq).

we wrześniu ubiegłego roku chiński prezydent Xi Jinping ogłosił plany tworzenia nowej decypcji w Pekinie, co czyni go trzecią giełdą na kontynencie chińskich po Giełdzie Szanghaju i Giełdy Papierów Wartościowych Shenzhen.

Nowa Giełda Papierów Wartościowych w Pekinie jest w pełni własnością Neeq opartego na Pekinie, istniejącą platformę zajmującą się nadmiernie obrotem na receptę mniejszych firm zazwyczaj przed wymienianiem na giełdzie. Oczekuje się, że wiele firm top-warstwowych handlowało na Neeq migruje do Giełdy Pekinu Pekinu.

Exchange Pasie Pekin skupi się na małych i średnich przedsiębiorstwach zorientowanych na innowacje (MŚP), które mogą mieć walczył o dostęp do finansowania w porównaniu z ich większych odpowiedników. Nowa wymiana zapewni te MŚP ze zwiększoną pulą kapitału inwestora w celu wspierania ich ambicji rozwoju.

“Citi po raz pierwszy przyszedł do Chin 1902, a nasza historia była jedną z ciągłych innowacji i ewolucji w Lockstep z rozwójem kapitałowym Chin, z których przykładem jest w lipcu, kiedy Citi otrzymał ostateczną zgodę na rozpoczęcie Usług Inwestycyjnych Funduszu Inwestycyjnego Wartościowych. Nasza zdolność do wspierania działalności rozliczeniowej i rozliczeniowej w celu uruchomienia Wartości Papierów Wartościowych Pekin podkreśla nasze wsparcie i zaufanie do rynku Chin “- powiedział Christine Lam, dyrektor generalny Citi China.

Citi staje się jednym z pierwszych banków międzynarodowych Skonfiguruj rozliczanie trasy rozliczeniowej i rozliczeniowej na Nową Giełdę i staje się w pełni wyposażone, aby wspierać handel QFII.

Post Citi Ustanawia rozliczenie i rozliczenie z nową giełdą Pekin wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*