Cowen Digital serwuje krypto z boku tradycji

Główna » Sprzedaj stronę » Cowen Digital serwuje krypto z boku tradycji
Wysłany przez:
forex-generator

Cowen Digital wprowadziło na rynek z zamiarem wprowadzenia tradycyjnych przepływów pracy na nietradycyjny rynek aktywów cyfrowych.

Inicjatywa handluje na żywo z klientami od początku roku, ale została ogłoszona publicznie w marcu.

“Chcieliśmy uratować komunikat prasowy, dopóki nie mieliśmy prawdziwego produktu. Właśnie dlatego nie słyszałeś o nas, dopóki nie handlujemy z klientami z tokenów fizycznych”, powiedział Drew Forman, szef Cowen Digital.

Cowen Digital oferuje obecnie handel w 15 tokenach, a także stabilne monety USD. Forman i Eric Rose, szef wykonania w Cowen Digital, potwierdził, że powinno to wzrosnąć do 30 lub 40 do końca tego roku.

Mirroring Tradycja Finanse

Nowy dział handlowy i opieki w Cowen ma na celu zaoferowanie lustrzanej usługi dla tego, co oferuje w tradycyjnym Rynki akcji, w tym między innymi handel, badania, sprzedaż i bankowość inwestycyjna.

“Wszystkie te usługi, które przyjmujemy za coś oczywistego i gdzie infrastruktura jest już zbudowana i jest dobrze ugruntowanym biznesem na Wall Street w tradycyjnych finansach, to właśnie próbujemy odtworzyć tutaj w Cowen Digital”, powiedział Forman.

zainteresowanie instytucjonalnymi aktywami cyfrowymi nadal pełni w ciągu ostatniego roku, jednak infrastruktura i regulacje – lub jej brak – w tej przestrzeni pozostaje przeszkodą do dużej części tradycyjnej po stronie kupna, która ma rozpocząć handel na tym rynku .

“There is a hole in this space in terms of digital asset coverage for institutions,” Forman added.

“Infrastruktura do handlu, rozliczania się, śledzenia lub danych źródłowych jest nadal bardzo w powijakach, a naszym celem jest edukacja naszych klientów na temat aktywów cyfrowych, a także wprowadzenie ich Środowisko inwestycyjne i pokazują, że mogą inwestować w aktywa cyfrowe z zaufanym partnerem. ”

Wydział ma na celu zaoferowanie inwestorom instytucjonalnym wszystko, co zazwyczaj byliby oferowani na tradycyjnych rynkach, w tym wydarzenia korporacyjne i kolacje. Oferuje zarówno wysoki dotyk, jak i niskie wykonanie z anonimowością dostępną dla tych, którzy tego chcą.

“To funkcja, którą rynki kapitałowe miały od lat. Nasze inne strumienie pracy są pożyczane i pożyczają, więc główny aspekt maklerski naszej działalności, który próbujemy wprowadzić, gdzie klienci mają Bitcoin i chcą zarobić dodatkowe Wydajność może to zrobić, pożyczając to ” – powiedziała Rose.” Mamy klientów, którzy chcą krótko bitcoin i muszą to pożyczyć. Ponownie, cały pożyczka i pożyczka ekosystem dla instytucjonalnych aktywów cyfrowych wciąż jest w jego Nasce. ”

Cowen Cyfrowy zewnętrznie łączy się z zarządzaniem zamówieniami kupna Systemy (OMS). Zespół zbudował również OMS wewnętrznie, aby kontrolować przepływ funduszy i zarządzać innymi elementami działalności, w tym zgodności, rozliczeniowej i alokacji handlowej w zakresie jego wewnętrznego routingu zamówień.

“Naszym celem jest nie zmieniać niczyjego przepływu pracy w innych klasach aktywów dla klientów.

Ryzyko

Kolejnym kluczowym elementem wdrożonym przez Cowen w celu naśladowania instytucjonalnych przepływów pracy jest zarządzanie ryzykiem.

Zazwyczaj w celu zminimalizowania ryzyka, inwestorzy handlu aktywami cyfrowymi będą musieli mieć pieniądze na cyfrową giełdę aktywów przed Wykonując handel procesem o nazwie wstępne finansowanie.

“To nie jest instytucjonalny przepływ pracy, który jest przepływem pracy detalicznej”, powiedział Forman. “To, co różnicuje się w Cowen Digital zarówno w wysokim dotyku, jak i wyświetlaczu w algach, jest to, że jedyną kontrahentem, z którym będziesz się zmierzyć, jest Cowen Cyfrowy. Nie ma wymagań dotyczących handlu przed finansowaniem, więc przepływ pracy jest bardzo podobny do akcji handlowych, w których klient może prowadzić swoje OMS. ”

“Jest to część pakietu, którą próbujemy dostarczyć, więc wykorzystamy nasze linie kredytowe, nasze partnerstwo oraz nasze miejsca płynności, aby zapewnić płynność klientom, aby nie musieli łączyć amerykańskich funduszy rano. Jest to bardzo dopracowany aspekt tego, co robimy, ale tak naprawdę różni się istotnie od istniejącego ekosystemu aktywów cyfrowych. ”

Jednak dział – skierowany do 2500 silnej bazy klientów instytucjonalnych Cowen – nie prowadzi dużej książki ryzyka, zamiast tego zarządza komitetem ds. Ryzyka, przypisując ryzyko kredytowe swoim klientom i zarządzając jego limitami w zakresie giełd.

organiczne oraz nieorganiczny wzrost

Od czasu jego oficjalnego życia na początku tego roku, Cowen Digital rozszerzył swoją remit Znacząco zarówno dzięki partnerstwom stron trzecich, jak i poprzez budowanie swojej technologii.

współpracował z dostawcą OMS po stronie kupna, Realtick, stając się pierwszą trasą instytucjonalną na rynki kryptowalut. Partnerstwo oznaczało, że klienci korzystający z Realtick OMS mogą połączyć się za pośrednictwem API z zamówieniami cyfrowymi i trasami, podobnie jak przepływ pracy w akcjach.

Cowen Digital nawiązał również współpracę z Polysign jako partnerem opieki, prowadząc finansowanie serii C w firmie wraz z Brevanem Howardem, Sorosem i GSR.

wewnętrznie, firma postanowiła zbudować OMS wewnętrznie, ponieważ znalazła zasięg dostawców sprzedaży OMS dostępnych na rynku, nie spełnia swoich “unikalnych” potrzeb.

”, a nie kupiliśmy, a nie kupimy, co kupi umożliwiło nam elastyczność dodania ogromnej ilości unikalnej infrastruktury aktywów cyfrowych ale pozwala nam również połączyć się na zewnątrz i zarządzać własnym wewnętrznym przepływem zamówień i naszych dostawców płynności ” – powiedział Forman.

Patrząc w przyszłość

Para potwierdziła, że ​​większość instytucjonalnych zainteresowań aktywów cyfrowych jest obecnie koncentrowana na Bitcoin i Ethereum, z pewnym zainteresowaniem Solana i Avalanche.

Firma zamierza uruchomić produkt pożyczkowy we wrześniu, wykorzystując inwestycję, którą niedawno dokonał w firmie zajmującej się oprogramowaniem Digital Prime. W czwartym kwartale zamierza również wprowadzić swoje swapy i produkty pochodne.

Ostatnie przebiegi na temat kryptowalut i ciągłej zmienności na rynkach aktywów cyfrowych doprowadziły kilku uczestników do wzywania organów regulacyjnych do wejścia przed “Krypto Winter”. Od listopada Bitcoin stracił 70% swojej wartości, podczas gdy najlepiej profil. Katastroficzne załamanie stablecoinów takich jak Terra spowodowało utratę wiary w procesie rozliczenia. Jednak Rose i Forman pozostali optymistami, że zainteresowanie instytucjonalne pozostaną wysokie pomimo turbulencji.

“To sześć do 12 miesięcy czasu na zakuszenie ludzi do zakupu jako aktywów. Są to rozmowy, które prowadziliśmy od większej części roku z wieloma dużymi menedżerami aktywów i żaden z nich nie ma Praca została zniechęcona. Myślę, że większość ludzi jest podekscytowana, że ​​może dostać się w przestrzeń z cenami aktywów tam, gdzie są teraz, w przeciwieństwie do tego, gdzie były trzy do sześciu miesięcy temu ”, powiedzieli.

” Naprawdę wierzymy, że to wierzymy Aktywa cyfrowe będą przyszłością finansów i że inwestorzy instytucjonalni będą musieli mieć jakąś formę aktywów cyfrowych w swoich portfelach. ”

Post Cowen Digital serwuje krypto z stroną tradycji pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*