CQG do uruchomienia nowego kompleksowego pakietu technologii wykonawczych

Główna » Technologia » CQG do uruchomienia nowego kompleksowego pakietu technologii wykonawczych
Wysłany przez:
forex-generator

Rozwiązania technologiczne Dostawca CQG uruchomił kompleksowy pakiet technologii wykonawczych zaprojektowanych w celu zapewnienia uczestnikom rynku nowe narzędzia do poprawy wydajności i osiągnięcia optymalnego wykonania handlu.

Nowy apartament koncentruje się w szczególności na dużych i złożonych typach zamówień i buduje na infrastrukturę aktywów oprogramowania, że ​​CQG nabytych z Blue Trading Systems (BTS) w czerwcu 2020 r.

Ponadto, apartament wykorzystuje technologię, że CQG został niedawno opracowany, W celu zapewnienia możliwości wykonania inteligentnego handlu firmami na zakupy i sprzedaż firm, które mogą poprawić wycenę, budowanie widoczności w agregatowaniu różnych rynków i umożliwiając duże firmy do dopasowania zamówień klientów w sposób, który spełnia wymagania regulacyjne.

Kevin Darby, wiceprezesa technologii egzekucyjnych w CQG i dawniej współzałożyciela BTS, doprowadzi nową jednostkę biznesową technologii wykonawczych, po Dołączenie do CQG w zeszłym roku, aby prowadzić integrację oprogramowania.

“Suite Execution Technologies Suite daje instytucje bysteutyczne, takie jak fundusze hedgingowe, duże firmy ubezpieczeniowe i operacje handlowe, które wykorzystują największe banki branżowe branżowe i zdolność do wykonywania dużych, złożonych zamówień tak efektywnie, jakby handlują a Garść kontraktów “- powiedział Ryan Moroney, prezes CQG.

” Dalsze wzmocnione możliwości dla profesjonalnej wspólnoty handlowej odzwierciedlającej niezliczone zaawansowane typy zamówień, które chcą zatrudniać “. Nowa oferta

CQG jest dostępna za pośrednictwem wielu platform, w tym CQG Integrate Client, CQG Desktop i kilka innych interfejsów programowania aplikacji CQG (API).

Wszyscy zainteresowani klienci mogą teraz uzyskać dostęp do kilku komponentów dostępnych w apartamencie, w tym Algos CQG, zestaw wstępnie zbudowanej algorytmicznej kolejności typy; Niestandardowy Algo, zestaw do tworzenia oprogramowania, który umożliwia użytkownikowi mieszanie i dopasowanie Algos CQG z własnymi niestandardowymi algorytmami C ++; i API API Algo, interfejs po stronie klienta używany do sterowania i tworzących algorytmy boczne serwera działające w środku niestandardowego Algo SDK.

Ponadto klienci mogą uzyskać dostęp do Algoanalityków, internalizacji silnika i agregacji po stronie serwera, które są komponentami w nowym pakiecie.

CQG planuje wprowadzenie dalszych elementów w dalszym ciągu w tym roku oraz w 2022 r., W tym dodatkowe typy zamówień algorytmicznych do obrotu kontraktów terminowych wielu nóg i pakietu algorytmów opcji. Oczekuje się

, zaktualizowana wersja istniejącej funkcjonalności firmy, CQG Spreader 2.0, zostanie dodana do listy składników dostępnych dla klientów w najbliższej przyszłości.

“Nasza podstawowa technologia dla Algos CQG ułatwia Ultra-niski dostęp do opóźnienia do rynków z naciskiem na silną, błyskawiczną szybką analizy, jak również Jako elastyczne, niezawodne algorytmy “- powiedział Darby.

“poprzez nowatorskie realizacja typów zamówienia, jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości wypełnienia do celu zmniejszenia ukrytego kosztów obrotu i wpływu na rynek związany z gromadzeniem pozycji wymienionego instrumentu pochodnego do firm kupujących. SDK pozwala nam współpracować z długotrwałymi klientami, takimi jak zastrzeżone grupy handlowe dla strategii handlowych o wysokiej wartości, przy jednoczesnym poszanowaniu świętości ich własności intelektualnej. ”

Post CQG do uruchomienia nowego kompleksowego pakietu technologii wykonawczych pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*