Cytadela papierów wartościowych zatrudnia weterana Barclays

Główna » Sprzedaj stronę » Cytadela papierów wartościowych zatrudnia weterana Barclays
Wysłany przez:
forex-generator

Cytadela papierów wartościowych zatrudnia Barclays weteran na nowe rynki rozdział rolę informacji amerykańska animatora rynku Cytadela papierów wartościowych zatrudnił weteran Barclays i eks-szefa urzędu globalnych rynków, Joe Corcoran, aby ponownie utworzyć rolę&.& nbsp;

rzecznik Cytadela papierów wartościowych w warszawie potwierdził, że handel, że Corcoran został mianowany szefem rynków w instytut, z siedzibą w Nowym Jorku.

będzie odpowiedzialny sprzedaży i handlu za akcje i instrumenty o stałym dochodzie, walutami i towarami (oddziały), w tym wykonanie Cytadela usług, NYSE i miejsca animatora rynku, i Cytadela papierów wartościowych jednostek organizacyjnych.

Corcoran ma ponad 28 lat doświadczenia w pracy w handlu i rynków Barclays i Lehman Brothers. W “Lehman Brothers”, Corcoran zaczął jako kapitału przedsiębiorca zmienność i wkrótce stał się przywódcą międzynarodowego handlu instrumentami pochodnymi na akcje.

następnie przeszedł w Barclays po zakupie banku Lehman Brothers w 2008 roku i zajmował różne stanowiska kierownicze, w tym szefa urzędu globalnych rynków, globalny lider promocji, karty kredytowe, produkty i obsługę na najwyższym poziomie.

Corcoran zajmie nowo utworzoną pozycję jako cele wzrostu Cytadela papierów wartościowych w jego sprawie. Obecnie jest jednym z największych akcji i opcji na akcje animatorów rynku w USA, wynosił ponad 40% USA ilość detalicznych kapitału i 20% całkowitej ilości akcji w stanach ZJEDNOCZONYCH na co dzień.

według raportu z Bloomberg w zeszłym miesiącu, Cytadela papierów wartościowych, mających na celu zwiększenie wzrostu w wersjach z magazynu w USA, po zbudowaniu swojego oddziału firmy. Firmy powiedział Bloomberg, że ma ponad 1200 klientów korporacyjnych, z 40 zarejestrowali się do handlu opcje na papiery wartościowe

w opublikowanym w piątek, 13 marca 2020 12:42:23 +0000

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*