Dash uruchamia nowe opcje zarządzania systemem zarządzania

Główna » Technologia » Dash uruchamia nowe opcje zarządzania systemem zarządzania
Wysłany przez:
forex-generator

US Opcje Technologii i dostawcy wykonania, Dress Technologies Financial, uruchomił nowo zaprojektowany system zarządzania zamówieniami (OMS).

The Dash Oms obsługuje wszystkie US-Listed-Options Instruments i obejmuje trasowanie i algorytmiczne narzędzia handlowe oraz proste przetwarzanie za pomocą sieci BrokerPoint Dash, a także narzędzia przed i po handlu, raportowanie regulacyjne i model konsumpcji danych rynkowych .

Dostawca Technologii powiedział, że nowe OMS wspierałby handlowcom w ich wymienionych opcjach przepływach, ponieważ objętościami na tym rynku nadal przewyższają.

Zgodnie z opcjami Cleoring Corporation (OCC), woluminy do rozliczonych umów opcji osiągnęły 10 mld w zeszłym roku, aż o ponad połowę od numerów 2019.

“z wybuchowym wzrostem opcji w ciągu ostatnich kilku lat, słyszeliśmy od coraz więcej firm poszukujących nas do dalszego rozszerzenia pakietu wysoce dostosowanych rozwiązań Oferujemy “- powiedział David Cross, współlokować opcje w Dash.

“Wprowadzenie Dash OMS zwiększa naszą wiodącą branżę routing, analitykę, łączność i produkty po handlu, aby zapewnić klientom ważne nowe narzędzie do swoich opcji handlowych przepływów pracy. Jeśli poważnie myślisz o opcjach handlowych, jest to system powinien być na pulpicie. ”

Rozwój śledzi przejęcie przez kreskę przez grupę jonową z Private Equity Fightpoind Forda w czerwcu ubiegłego roku. Sprzedawca technologii handlowych stał się częścią podziału rynków jonów, który oferuje automatyzację handlową, analizy i innowacje w całym cyklu handlu.

słupek Dash uruchamia nowe opcje System zarządzania zamówieniami pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*