Deutsche Bank\’s Singapore E-FX Hub uzupełnia pierwsze transakcje

Główna » Sprzedaj stronę » Deutsche Bank\’s Singapore E-FX Hub uzupełnia pierwsze transakcje
Wysłany przez:
forex-generator

Deutsche Bank poszedł na życie z handlem na nowo uruchomionej elektronicznej wyceny walutowej i centrum handlowym z siedzibą w Singapurze.

Bank ogłosił rozpoczęcie koncentratora w czerwcu w ubiegłym roku w celu umożliwienia swoim klientom szybciej wykonywanie transakcji walutowych szybciej, dostosowując je do lokalizacji geograficznej, w przeciwieństwie do oczekiwania na dopasowane ceny w Londynie, Nowy Jork lub Tokio, gdzie wciąż jest znacząca opóźnienie.

Stało się w ramach bieżącego schematu autorytetu monetarnego w Singapurze (MAS) mające na celu przyciągnięcie nowej działalności, zachęcając ich do ustanowienia lokalnych systemów handlowych w regionie w ofercie, aby uczynić go globalnym koncentrowaniem handlu finansowym.

Deutsche Bank dołączył do rosnącej listy głównych instytucji po stronie sprzedaży, aby potwierdzić, że będzie zakładać w regionie, w tym Barclays, Goldman Sachs, Citi, UBS, BNP Paribas, JP Morgan, Macquarie, Optiver, Northern Trust, Markets XTX, Transakcja Jump i Nomura.

“Azja Pacyfik jest doskonałym przykładem bieżącej decentralizacji, która dzieje się na rynku FX na całym świecie. Wyruszliśmy, aby stworzyć niskie środowisko handlowe opóźnienia, aby nasi klienci mogli skorzystać z lokalizowanej dystrybucji cen i konsumpcji, co prowadzi do poprawy Wykonanie wyników i wydajność około 90 milisekund, dla klientów w Singapurze “- powiedział Lee Merchant, szef Azji-Pacyfiku G10 FX w Deutsche Bank.

” Inwestycja w naszą platformę w Singapurze znacznie poprawia wiodącą elektroniczną ofertę Elektroniczną FX Deutsche Banku i ładnie uzupełnia nasze inne globalne huby handlowe FX w Nowym Jorku, Londynie i Tokio. ”

Post Deutsche Bank’s Singapore E-FX Hub uzupełnia pierwsze transakcje pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*