Deutsche Börse uzupełnia nabywanie transakcji i maklerskiego aktywa cyfrowego

Główna » Systemy obrotu » Deutsche Börse uzupełnia nabywanie transakcji i maklerskiego aktywa cyfrowego
Wysłany przez:
forex-generator

Deutsche Börse stał się najnowszą główną wymianą, aby przenieść się do aktywów cyfrowych po ukończeniu nabycia handlu i firmę maklerską Crypto Finance.

Pierwotnie ogłoszony w czerwcu W tym roku, transakcja zakończona 15 grudnia i dała Deutsche Börse udział większości udziałów w firmie ustanawiającą Fundament na “niezależny, przejrzysty i wysoce skalowalny ekosystem dla aktywów cyfrowych w ramach regulaminu europejskiego”.

Oznacza to, że wymiana może teraz zaoferować swoim klientom bezpośrednie usługi aktywów cyfrowych, w tym handlu, aresztowaniem, usługami inwestycyjnymi i post-handlową.

Deutsche Börse potwierdziły plany wzrostu w zakresie handlu aktywami cyfrowymi i firmą maklerską pod jego pochodzeniem, z koncentracją na Niemczech W Europie i Singapurze w Azji.

“Dzięki sprawdzonej wiedzy Crypto Finance i technologie, które opracowali, możemy teraz włączyć instytucje finansowe i profesjonalni inwestorzy do wejścia do cyfrowego rynku aktywów. Jest to krok dalej w naszej strategii cyfrowej aktywów, “powiedział Eric Leupold, szef rynku gotówkowego w Deutsche Börse.

Obok przejęcia, Giełda ogłosiła, że ​​Leupold został mianowany Przewodniczącym Zarządu Wymiana Dr Tobias Reichmuth, który wszedł po zakończeniu. Potwierdził, że Jan Brzeszek i obecny zespół zarządzający w Crypto Finance pozostanie w Helmie i nadal będzie nadal posiadał znaczący udział w firmie.

Deutsche Börse nie jest pierwszym operatorem wymiany, aby przenieść się do przestrzeni aktywów cyfrowych w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zgodnie z sześcioma wymianami szwajcarstwową, która niedawno zdobyła zgodę regulacyjną do prowadzenia wymiany aktywów cyfrowych i CBOE, które potwierdziły również plany nabycia ERISX w październiku Oferta budowa rynku instrumentów pochodnych aktywów cyfrowych.

Post Deutsche Börse kończy się Nabycie transakcji z aktywami cyfrowymi i pośrednictwem pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*