Długo oczekiwana ostatnia faza UMR jest dziś na żywo – oto, co to znaczy

Główna » Rozporządzenie » Długo oczekiwana ostatnia faza UMR jest dziś na żywo – oto, co to znaczy
Wysłany przez:
forex-generator

Dużo oczekiwana końcowa faza niejasna zasady marginesu (UMR) pojawiła się dzisiaj, kończąc sześcioletnią podróż wdrażania z prawdopodobnie najbardziej omawianą fazą wszystkich.

UMR Faza 6 będzie miała jak dotąd największy wpływ na kupno, przy czym ten ostatni rozdział rozporządzenia dotknie około 1100 firm.

Na przestrzeni lat firmy z największymi portfelami, w tym głównymi grupami banków, globalnymi dealerami i wybranymi firmami kupującymi po pierwszych trzech fazach UMR. Jednak od fazy 4 po stronie kupna była stopniowo przesyłana do standardowych obliczeń modelu początkowego (SIMM).

W miarę UMR przechodzących z fazy 4 na fazę 5, łączna średnia kwota nominalna (AANA) zmniejszyła się z 750 miliardów do 50 miliardów dolarów, co spowodowało pierwszy znaczący wpływ na kupno, przy czym znacznie większa liczba firm to przyniósł w zakres regulacji.

ta liczba ta wzrasta wraz z wdrożeniem fazy 6, w miarę wpływu na firmy z AANA powyżej 8 miliardów dolarów, lub równoważny środek w jurysdykcjach niezwiązanych z USD. Firmy

fazy 6 miały jednak korzyści z większego zrozumienia w odniesieniu do osiągnięcia zgodności w porównaniu z poprzednimi fazami, głównie dlatego, że mieli punkt odniesienia od firm, na które wpłynęły poprzednie fazy.

“Ostatnia faza UMR widzi rekordową liczbę firm wciągniętych w zakres, szczególnie w społeczności menedżera inwestycji. Jednak te faza sześć firm korzysta ogromnie, zarówno z dostępnych narzędzi i usług z półki, jak i wyciągnięte wnioski we wcześniejszych fazach – powiedział Neil Murphy, kierownik biznesu w Trioptima, Ostra.

“Rynek połączył się wokół znormalizowanych narzędzi pod względem obliczeń, uzgadniania i użycia modelu SIMM, podczas gdy model SIMM, a Nowe opcje początkowego monitorowania marginesu (IM) usunęły niektóre presję w dniu dla organizacji in-scope. ”

W wyniku uzyskania zakresu przez poprzednie fazy UMR, główne banki inwestycyjne mają tę zaletę, że są wyrafinowane i doświadczone w dziedzinie obliczania i wymiany marży początkowej i zmienności, a także rozwiązywania sporów marży z ich większymi kontrahentami. Wraz z rozpoczęciem fazy 6, główne banki inwestycyjne będą teraz miały do ​​czynienia z mniejszymi menedżerami inwestycyjnymi, którzy obecnie nie są tak wyrafinowani, w wyniku różnych priorytetów i mniejszej liczby zasobów do alokacji operacji. Phil Slavin, dyrektor naczelny Taskize, zauważył, że w wielu przypadkach wynikiem tego będzie większa liczba sporów marginesowych.

“Podczas gdy podjęto wysiłki w celu zapewnienia, że ​​proces wymiany marginesu może nastąpić tak płynnie, jak to możliwe W dniu 1 września banki będą musiały zapewnić bardziej efektywne rozwiązanie sporów dotyczących marży z tymi firmami mniej zaznajomionymi z procesem. Będą również musieli zdawać sobie sprawę z faktu, że nieprzewidziana zmienność na rynkach OTC – jak widzieliśmy już w 2022 r. – może doprowadzić więcej menedżerów inwestycyjnych powyżej progu AANA, co doprowadziłoby do jeszcze większej liczby przypadków sporów dotyczących marży.

“Powrót do e -maila jako sposób rozwiązania tego nie będzie możliwy, ponieważ zespoły zabezpieczające mogłyby zostać pochowani pod nieefektywnym i nieefektywnym ruchem e -mail. Ponieważ firmy zamordują początkowe implikacje fazy 6, konkretne dostosowane przepływy pracy zaprojektowane w celu pomocy firmom w zarządzaniu firmami i przyspieszaj współpracę między zespołami operacyjnymi, aby zapewnić, że UMR nie stał się operacyjnym bólem głowy. ”

Patrząc na konsekwencje braku przestrzegania przepisów w czasie, firmy ostrzegano, że mogą nie być mogą handlować dwustronnymi instrumentami pochodnymi ze swoimi odpowiednikami dealerami – w wyniku czego firmy są ograniczone pod względem dostępu do rynku.

Jednak Paul Houston, globalny szef produktów FX w CME Group, zauważył, że ostatnia faza UMR jest symboliczna, w przeciwieństwie do “momentu Wielkiego Wybuchu”. “Ostatecznie końcowe fazowe oznacza, że ​​transakcje dokonane w tej dniu lub po tym będą nadal się liczyć – co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli natychmiastowy wpływ.

” Jednak UMR zacznie działać jako katalizator nowej kategorii inwestycji Menedżerowie, aby zmienić swoje podejście, które uczestnicy rynku zobaczą wpływ w czasie. Zwiększone wykorzystanie wyczyszczonych alternatyw dla dwustronnych opcji FX dla początkowej wydajności marginesu prawdopodobnie będzie znaczącym czynnikiem, a także ciągłym przejściem do wymienionych kontraktów FX z dala od FX Forwards. ”

Mówiąc o dzisiejszym życiu UMR Faza 6, Joe Midmore, główna reklama Oficer w Opengamma stwierdził, że uczestnicy rynku o wyższych profilach ryzyka, które muszą wymienić margines, muszą teraz upewnić się, że robią to tak skutecznie, jak to możliwe. “Obejmuje to optymalizację opłaconej marży, albo może patrzeć na możliwość odniesienia wrażliwych transakcji UMR od środowiska dwustronnego do świata rozliczeniowego. Ponadto firmy muszą również potwierdzić marżę, którą płacą kontrahenci.”

Chociaż nie przygotowanie się do tej ostatniej fazy rozporządzenia miałoby wpływ na zdolność firm do handlu, istnieją sposoby kontynuowania handlu pomimo terminu – zasadniczo wykorzystując próg UMR w wysokości 50 milionów dolarów. Początkowy margines wstępny (IM) nie musi być publikowane, dopóki ten próg nie zostanie przekroczony, umożliwiając firmom handel ze swoimi odpowiednikami do momentu osiągnięcia tej kwoty.

Niekoniecznie służy to jako skrót W przypadku firm, ponieważ IM nadal będzie musiał zostać obliczony. Ponadto, zgodnie z tym podejściem, bardzo ważne jest ocenę, gdzie stoi firma w porównaniu z progiem, aby zapewnić szybkie zgodność w przypadku, gdy firma zbliża się do progu IM.

“W miarę końcowej fazy UMR wreszcie na żywo, zobaczymy, kto podjął kroki w celu przygotowania infrastruktury w celu dostosowania się do wyzwań operacyjnych regulacji”, powiedział Christian Geiger, szef finansowania zarządzania sprzedażą w Six.

“Dla tych, którzy tego nie zrobili, kluczowe jest, aby zbadali ustawianie zabezpieczeń trójstronnych, ponieważ jest to skuteczna strategia umożliwiania zgodności UMR. Na przykład, sześć odnotowało rosnące zapotrzebowanie klienta na rozwiązanie zarządzania ubocznego trójstronnego z końcową fazą UMR wchodzącego w życie. Zastosowanie się z UMR i publikowanie początkowego marginesu nigdy nie było łatwiejsze dzięki oferowanym rozwiązaniom, ale dla Osoby w zakresie lub wkrótce, należy podjąć kroki, aby zminimalizować obciążenie operacyjne teraz, gdy faza 6 obowiązuje. ”

Post długo oczekiwana ostatnia faza UMR rozpoczyna się dzisiaj – oto, co to znaczy, pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*