EUROCCP i CLEARSTREAME Rozwiń początkowe podłączenie paneuropejskie po uruchomieniu freetrade

Główna » Kup stronę » EUROCCP i CLEARSTREAME Rozwiń początkowe podłączenie paneuropejskie po uruchomieniu freetrade
Wysłany przez:
forex-generator

Clearinghouse EurocCP i Dostawca infrastruktury rozliczeniowej Clearstream uruchomiły paneuropejskie połączenie z usprawnieniem operacji postpoznawczych dla inwestorów na kontynencie.

dzięki rozszerzonym połączeniu, wymianę funduszy obrotu i fundusze wymiany obrotu (ETF) oczyszczone przez EUROCCP będą teraz uprawnione do rozliczenia na temat Bankowości ClearStream.

“Jesteśmy zachwyceni współpracę z ClearStreamem na temat korzystania z ich produktu CSD inwestora, początkowo dla naszego wzajemnego klienta Freetradade” – powiedział Cecile Nagel, dyrektor generalny w EurocCP.

“jako paneuropejski dom oczyszczający z dostępem Wielokrotne CSD na kontynencie, T2S [Target2-Securities] Inwestor CSD Funkcjonalność zapewnia szereg ważnych korzyści, w tym efektywności operacyjnych i finansowych do uczestników rynku i inwestorów końcowych. ”

Rozwój zgodnie z ostatnim partnerstwem Freetradrade Zarówno EurocCP, jak i ClearStream, aby zapewnić inwestorom detalicznym w Brytanii dostępu do bezpłatnego Komisji do rynków ogólnoeuropejskich za pośrednictwem platformy.

Freetradrade jest pierwszym potwierdzonym klientem nowego połączenia ogólnoeuropejskiego, jednak Clearstream i EurocCP potwierdziły, że inni miały miejsce w najbliższych miesiącach.

“Dodanie europejskich zapasów do platformy jest kluczowym krokiem dla nas, ponieważ rozpoczynamy nasze rozbudowę w Europie i poza nią”, powiedział Adam Dodds, dyrektor generalny w Freetrade.

“Nasza misja jest zdobycie wszystkich inwestujących podczas utrzymywania cen niski. Freetrade bezpośrednio do dostępu do rynku i właściwą platformę maklerską pomaga odblokować koszty, które możemy przechodzić na naszych klientów poprzez proste i tanie doświadczenie inwestycyjne. Będziemy nadal dodawać więcej europejskich wymian na platformę, ponieważ rozszerzamy się w całej Europie. ”

Post EurocCP i Clearstream Rozwiń Post-Trade Paneuropejski Połączenie po uruchomieniu pojawiło się następujące freetrade w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*