Europejska głowa biurka z outsourcingiem Jonestrading odchodzi po globalnym

Główna » Kup stronę » Europejska głowa biurka z outsourcingiem Jonestrading odchodzi po globalnym
Wysłany przez:
forex-generator

Zgłoszenie Global wyznaczył weterana branży po stronie kupna, aby zostać nowym dyrektorem zarządzającym w swojej grupie handlowej outsourcingowej, handel może ujawnić.

Peter Sellers dołącza do Global w amerykańskiej, ale europejskiej roli po niedawnym pełniącym funkcję szefa europejskiego handlu outsourcingiem w Jonestrading przez prawie trzy lata.

Przed dołączeniem do Jonestrading sprzedawcy spędzili cztery i pół roku jako szef globalnego handlu kapitałowego w Caxton Associates i dwa lata w Adams Hill Partners jako szef handlu międzynarodowego.

sprzedawców spędziło również dwa lata jako szef handlu europejskiego w Perry Capital London i pełnił funkcję dyrektora egzekucji rynków kapitałowych w Cantor Fitzgerald i amerykańskiej handlowca w Perry Capital w Nowym Jorku.

“Przyjazd Piotra jest świadectwem rosnącego początku popytu, który wciąż wiąże się z zarządców aktywów poszukujących niezależnego partnera handlowego z Globalna obecność ” – powiedział założyciel Global Raymond McCabe.

W ubiegłym roku nastąpiło kilka dużych spotkań handlowych outsourcingowych, ponieważ popyt na ten trend stale rośnie. Ostatnio były 17-letni szef handlu w Bluebay Asset Management dołączył do Cowen, aby rozszerzyć swoje możliwości outsourcingowe o stałym dochodzie. Nominacja

sprzedawców jest również zgodna z Cristina Escalante, byłej dyrektora Goldman Sachs, która dołączyła do londyńskiego biura w grudniu, aby rozwinąć swoją globalną ofertę.

Post Jonestrading European Outsourced Głowa biurka odjeżdża na początku Global pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*