FCA, aby wyjaśnić definicję miejsc handlowych po Brexicie

Główna » Systemy obrotu » FCA, aby wyjaśnić definicję miejsc handlowych po Brexicie
Wysłany przez:
forex-generator

Wielka Brytania Urząd ds. Kontynacji Finansowej (FCA) otworzył konsultację, która pomoże uruchomić swoją definicję wielostronnego obiektu handlowego (MTF).

Ogłoszenie pojawia się w ramach Watchdog i HM Skarbnik Szerszy przegląd rynków hurtowych (WMR), mający na celu wprowadzenie podejść “Lepiej dostosowane do rynku brytyjskiego” po Brexicie.

Ze względu na zamknięcie 11 listopada 11 listopada, konsultacje pozwoli uczestnikom Aby wnieść swoje przemyślenia na temat bieżących wskazówek dotyczących miejsca handlu.

Podczas gdy nadzorca nie będzie modyfikował rzeczywistego obwodu poprzez zmiany legislacyjne, stara się wyjaśnić definicję miejsc poprzez wskazówki w jego podręczniku. FCA dodał, że to dodał szukał również poglądów na temat tego, czy reżim miejsca handlowego może być bardziej proporcjonalny do mniejszych firm.

“Dalsze wytyczne dotyczące obwodu handlowego zapewnią większe Pewność w odniesieniu do modeli, w których nie zamierzamy zastosować wymagań dotyczących handlu – wspieranie innowacji na naszych rynkach – jednocześnie promując konkurencję i wysokie standardy poprzez upewnienie się, że modele posiadające kluczowe cechy miejsca są traktowane jednakowo, w ramach reżimu miejsc handlowych, – powiedział FCA w oświadczeniu.

Decyzja następuje po podobnym posunięciu ESMA w styczniu, co potwierdziło, że będzie to również konsultacje z tym, co stanowi MTF, aby wyrównać pole gry zgodnie z rozporządzeniem MIFID II.

Zdefiniowane jako system lub obiekt, w którym wiele zakupów lub sprzedaży interesów stron trzecich, europejskie organy regulacyjne chcą teraz wprowadzić dalsze wyjaśnienia dotyczące systemów cytatowych, a także systemów zarządzania i zarządzania zamówieniami.

Post FCA w celu wyjaśnienia definicji miejsc handlowych po Brexicie pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*