FESE wzywa europejskie giełdy pozostają otwarte w kryzys koronawirusy

Główna » Systemy obrotu » FESE wzywa europejskie giełdy pozostają otwarte w kryzys koronawirusy
Wysłany przez:
forex-generator

FESE wzywa europejskie giełdy pozostają otwarte w коронавирусом kryzysui N europejskie giełdy zostaną dotknięte skutkami rozprzestrzeniania коронавируса, ale musi nadal pracować w normalnym trybie, Federacja europejskich giełd papierów wartościowych (FESE) twierdził. w FESE, z członkami, składający się z operatorów “Europejska wymiana”, – oświadczył Ważne, że rynki pozostają otwarte i szczegółowe ważną rolę giełd w zapewnieniu cen, przejrzystości i płynności.

zapobieganie giełd, systemie będzie mieć ogromny negatywny wpływ na gospodarkę, FESE dodał, z instrumentach rynkach, w szczególności, prawdopodobnie będzie zobaczyć istotny wpływ na zamknięciu świeci rynkach.

“zamknięcie rynków nie zmieni główną przyczyną zmienności rynku, żeby usunąć przezroczystość nastroje inwestorów i zmniejszenie inwestorom dostęp do swoich pieniędzy, wszystko może pogorszyć aktualną rynkową alarmu i spowodować negatywne spadek inwestora wyników” – powiedział FESE.

w zamian grupami w USA również zmagają się z podobnymi apelami do zamknięcia. Niedawno minister finansów USA Mnuchin powiedział, że spotkał się z banków i giełd, wzywając ich, aby skrócić czas transakcji w świetle skutków коронавируса. nie wszystkie giełdy zgoda i z ofertą, a niektóre z nich zostały rzucone zaskoczenia komentarze Mnuchin to.

“funkcje te zostały wystawione na próbę w przeszłości, na przykład w czasie kryzysu finansowego, kiedy inne źródła płynności – walutowe rynki nadal z powodzeniem działać. Ta sytuacja niczym się nie różni, giełd powinna nadal funkcjonować, aby utrzymać zaufanie” – dodał FESE.

w opublikowanym w środę, 18 marca 2020 14:41:25 +0000

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*