FILS 2022: DLT może potencjalnie stworzyć zwiększone przypadki biznesowe użytkowników

Główna » Technologia » FILS 2022: DLT może potencjalnie stworzyć zwiększone przypadki biznesowe użytkowników
Wysłany przez:
forex-generator

Podczas dyskusji panelowej na temat wpływu technologii rozproszonej Ledger (DLT), panelliści z Union Investment, Six Digital Exchange i LedgerEdge zapewniły wgląd w sposób, w jaki technologia pomogła zmienić sposób handlu.

podsumowując korzyści DLT, David Nicol, dyrektor generalny Ledgeredge, powiedział: “Używamy DLT jako narzędzia, aby zapewnić użytkownikom większą kontrolę nad ich danymi, bardziej dopracowane przepływy pracy, a na koniec lepsze wykonanie”.

Christopher Hock, szef handlu wieloSetetowego w Union Investment, podkreślił trzy kluczowe tematy, na których firma koncentrowała się w tej przestrzeni. Obejmowało to: “DLT z perspektywy infrastruktury, handlując tradycyjnymi aktywami w formacie tokenizowanym i wreszcie, wykorzystując Możliwość znacznego zobaczenia ekspansji wszechświata Trader. “W przyszłości będziemy mieć pewne szanse na posiadanie produktów nie wolnych, które pasują do naszego wszechświata inwestycyjnego Aby sprawić, by

“Ta nowa platforma oparta na DLT pozwala nam myśleć i opracowywać nowe przypadki biznesowe użytkowników”,

, biorąc pod uwagę rozwój w przestrzeni DLT, blockchain i tokenizacji w ciągu ostatnich kilku lat, paneleści zasugerowali, że branża powinna utrzymywać przyszłość Podejście, aby umożliwić dalsze istnienie innowacji.

“Ta nowa platforma oparta na DLT pozwala nam myśleć i rozwijać nowe przypadki biznesowe użytkowników”, powiedział Martin Weithofer, szef sprzedaży i zarządzania relacjami EMEA na Six Digital Exchange.

“Uczestnicy rynku nie powinni popełniać błędu, po prostu kopiowanie i wklejenie tego, co zostało zrobione w ciągu ostatnich pięciu lat. Następne pięć do dziesięciu lat będzie wyglądać inaczej, a nowa technologia, ta nowa platforma, umożliwia wdrożenie znacznie więcej użytkownika sprawy biznesowe.”

Patrząc na przyszłe osiągnięcia i innowacje w tej przestrzeni, wspomniał Hock Zwiększone skupienie się na temat, który może się uruchomić w ciągu najbliższych dwóch lat – fundusze tokenizowane. “W tej chwili wszystkie nasze produkty funduszu są nadal oparte na dokumentach papierowych z centralnym depozytem papierów wartościowych (CSD). W przyszłości rozważymy również wydawanie funduszy tokenizowanych, a także niekompletnego tokena na późniejszym etapie”, powiedział Hock .

“Looking at token economy, we clearly consider this to be a key game changer with a highly disruptive potential and for us it’s really key to be involved in all these developments.”

, które odzwierciedla nastroje Hocka na temat tego, jak produkty fundusze są nadal obsługiwane ręcznie, Nicol podkreślił, że zbliża się do rynku obrotu obligacji korporacyjnych ze świeżą perspektywą.

“Przyjrzeliśmy się faktu, że w 2020 r. 30-40% transakcji było nadal obsługiwanych nad systemami głosowymi lub czatowymi, a nie elektronicznie”, powiedział Nicol.

“Uważamy, że rynek obligacji korporacyjnych jest dość znormalizowany. Jest to standardowy produkt, istnieje duży potencjał automatyzacji, ale nadal istnieje problem interakcji i zaufania, który utrzymuje wiele funkcji bardzo ręcznych, co czyni wiele interakcji raczej nieefektywnych. Rozbiliśmy go i chcemy dać użytkownikom po obu stronach rynku zasadniczo lepsze doświadczenie. ”

Mówiąc o znaczeniu ciągłej innowacji i rozwoju, Hock stwierdził, że “Przez ostatnie kilka lat technologia odgrywa kluczową rolę w przestrzeni handlowej i bez technologii, bez ciężkich inwestycji w technologię, nie można prowadzić handlu handlem Z powodzeniem niezależnie od tego, czy jesteś po stronie kupna czy sprzedaż ”.

Post Fils 2022: DLT może potencjalnie stworzyć zwiększone przypadki biznesowe użytkowników pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*