FILS 2022: Systemy zarządzania wykonaniem nadal muszą ewoluować, aby zaspokoić potrzeby rynku o stałym dochodzie

Główna » Technologia » FILS 2022: Systemy zarządzania wykonaniem nadal muszą ewoluować, aby zaspokoić potrzeby rynku o stałym dochodzie
Wysłany przez:
forex-generator

Podczas panelu omawiającego wartość systemów zarządzania wykonaniem (EMS) i ich ewolucji w celu zaspokojenia wymagań klientów, panelliści dzielili różne opinie na temat tego, jak postrzegają wartość tych platform.

Alex Harris, dyrektor ds. Produktu w Axetrading zauważył, że wielu uczestników kupujących nie czuje się tak, jakby potrzebowali EMS, zwłaszcza jeśli mają już system zarządzania zamówieniami (OMS). “Mówimy, że rozumiemy, dlaczego jesteś w takiej sytuacji, ale realistycznie specjalizacja posiadania EMS jest w rzeczywistości bardzo ważna dla Twojej firmy w tym sensie, że musisz być na bieżąco.

” Zapewniamy tę nietypową łączność i agregację, która następnie pozwala na utrzymanie rynku, jednocześnie dając elastyczność, aby następnie rozszerzyć zasięg miejsca, w którym chcesz wykonać. Ponieważ robimy dla ciebie łączność, wkładamy to wszystko Place, dajemy ci możliwość wyjścia na rynek i wykonania. Posiadając tego specjalistycznego dostawcę, bierzemy dużo tego z twoich rąk i pozwala to robić to, co robisz najlepiej, zasadniczo. ”

Michael Chin, dyrektor generalny Broadway Technology, wyjaśnił, że uwielbia to, co może zrobić EMS, jednak nie nieśmiało przyznać, że uważa, że ​​EMS niekoniecznie dodaje dużej wartości w przestrzeni o stałym dochodzie. “Idealnym byłoby to, że agreguje się, pomaga normalizować całą łączność, wszystkie różne miejsca, ich niuanse – ale myślę, że nadal mamy długą drogę, aby to się naprawdę mieć”, powiedział Chin.

“Myślę, że EMS są bardzo cenne, ale w szczególności w przestrzeni o stałym dochodzie, myślę, że wyzwania dotyczące ogromnych ilości danych, setek tysięcy cen obligacji i obliczeń – dziś nie sądzę, aby istnieje odpowiednie rozwiązanie łączności Przyjdź na rynek. Tam jest tam niewiele, ale myślę, że wartością dodawaną łączności jest wzbogacenie przepływu, analizy i wyodrębniania niuansów różnych rodzajów przepływów pracy i pomoc w normalizacji, aby istniało więcej całościowego spojrzenia na płynność ”.

Tomas Zikas, globalny menedżer produktu, stały dochód w Bloomberg, zauważył, że funkcję EMS można podzielić na cztery filary podstawowych kompetencji. Ostatecznie EMS potrzebują solidnej i dynamicznej integracji z OMS; Dobre odkrycie informacji i przejrzystość cen; Dostęp do źródeł płynności i miejsc docelowych płynności. Ponadto Zikas zasugerował, że EMS musi być również czynnikiem X. “Zasadniczo, w jaki sposób podajesz nakładkę, która pomaga handlowcom być bardziej skutecznym w ich pracy?

”, kiedy to wszystko razem, a następnie mówisz, że musisz wykonać te cztery kompetencje dotyczące obligacji rządowych, obligacji korporacyjnych, hipotek, kredytów hipotecznych, rynki pieniężne, pożyczki, stopy procentowe, itp. Staje się to dość dużym zadaniem. Tak więc koncepcja OEMS ma kluczowe znaczenie, ponieważ muszą one naprawdę dobrze wytwarzać dłoni, ale naprawdę chcesz aplikacji EMS, która naprawdę koncentruje się na tym podstawowym celu, który umożliwia handlowcy, aby skupić się na największej wartościach, które muszą osiągnąć ”.

, zapewniając przeciwny pogląd na wartość EMS, Karim Awenat, szef handlu o stałym dochodzie, Londyn w Invesco, powiedział: “Naprawdę nie widzę ogromnej korzyści z trzymania innej osoby w środku, aby pomóc w agregowaniu danych.

“Mogę już to agregować i wszystko, co robisz, to instalowanie czegoś na moim komputerze, aby to spowolnić. Jeśli coś jest przyzwoitym handlem i ktoś chce mi pokazać płynność, świetnie. A jeśli nie chcą mi pokazywać płynności, nie chcą się ze mną handlować. W tym momencie użyję moich relacji. ”

Awenat również omówił debatę na temat tego, czy Handlowcy powinni również działać jako koderzy, podkreślając, że bez faktycznych relacji handlowcy mogą spotkać się z problemami. “Ostatecznie, jeśli bardzo lubisz programować Python, kiedy cały rynek się załamuje i musisz z kimś handlować, musisz wykorzystać swoje osobiste relacje”, powiedział Awenat.

“Musisz być w stanie zadzwonić do tradycyjnego tradycyjnego. Twórcy rynku i powiedz, słuchaj, wiem, że nie chcesz kupować tych obligacji, ale muszę je sprzedać i musisz zrobić mi cenę. Jeśli od lat wykorzystywałeś ten związek, ponieważ handlujesz wyłącznie elektronicznie, pomyślą, dlaczego miałbym chcieć przedłużyć mój bilans, aby pomóc tej osobie. W tym miejscu uważam, że relacje osobiste są ważniejsze w znalezieniu płynności, ponieważ w rzeczywistości, z mojego doświadczenia wynika, że ​​platformy handlowe wykonały dla mnie wystarczająco dobrą robotę. ”

W odpowiedzi na to, Harris, wspomniał, że “EMS tam jest Aby pomóc handlowcom skoncentrować się na budowaniu relacji, mając coś na miejscu, co pozwala odciągnąć potrzebę utrzymania, wprowadzenia kodu itp.

“Myślę, że umieszczenie elektronicznego rozwiązania pomiędzy tym, co może pomóc w wykonywaniu problemów związanych z przepisami, pokazując, że ukierunkowasz na wiele miejsc płynności, gdy czasy są dobre, ale także uwalniasz handlowców, aby budować te relacje, gdy gdy są relacje Czasy są złe ”.

Gdzie indziej, Carl James, globalny szef handlu o stałych dochodach w Pictet Asset Management, wspomniał, że EMS wciąż musi ewoluować, aby naprawdę stać się cennym na rynku o stałym dochodzie. ” Aby przeszczepić to na rynek o stałym dochodzie, który nie działa – dodał.

“Bit, który lubię, jest najlepszą analizą wykonania, która mówi o procesie tego, jak ty Przejdź do tej ostatecznej ceny – to właśnie powinien zrobić EMS, ale nie sądzę, aby EMS był na to gotowy. ”

Patrząc na to, gdzie EMS muszą ewoluować, aby lepiej zaspokoić rynki o stałym dochodzie, Chin zauważył, że “Kiedy myślisz o tym, co wydarzyło się w akcjach ze wszystkimi algami i strategiami, które były wysyłane i dystrybuowane do po stronie kupującej, mając A Kup Pojedynczy widok tego w jednym narzędziu stał się bardzo cenny.

“Moim podejściem do tego jest dealerzy, a banki muszą dojrzeć, aby zbudować te bezpośrednie dwustronne połączenia handlowe z kupującym po stronie”.

Post Fils 2022: Systemy zarządzania wykonaniem muszą nadal ewoluować, aby zaspokoić potrzeby rynku o stałym dochodzie, pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*