Goldman Sachs, aby cię zlikwidować w styczniu

Główna » Sprzedaj stronę » Goldman Sachs, aby cię zlikwidować w styczniu
Wysłany przez:
forex-generator

CEO Goldman Sachs, David Solomon, powiedział pracownikom, aby spodziewali się obniżek miejsc pracy w pierwszej połowie stycznia, w okresie poczty głosowej na koniec, które ostrzegł o “zaostrzaniu warunków pieniężnych, które spowalniają działalność gospodarczą”.

zaledwie kilka dni temu kilka dni temu , Wiadomości wyciekły, że bank planuje obniżyć około 8% swojej globalnej siły roboczej w nowym roku, z do 4000 miejsc pracy i premii dla osób pozostałych do 40%. Według raportów bank mógł zobaczyć Roczny zysk na 2022 r. Spada o około 44%, co jest wyraźne odwrócenie wyników w wyniku rekordowych wyników w poprzednim roku.

“2021 było rekordowym rokiem dla Goldman Sachs-powiedział Solomon w raporcie firmy w pierwszej kolejności. “Niezwykłe wyniki firmy są świadectwem siły naszej franczyzy i ludzi. Zwroty dla akcjonariuszy. ”

W trudnej sytuacji, w których pojawiło się zupełnie inny obraz gospodarczy w 2022 r. W drugim kwartale roku spadek zysków banku prawie spadł, spadając o 47% – głównie ze względu na 41% spadek przychodów z bankowości inwestycyjnej bankowości inwestycyjnej . W październiku bank ogłosił radykalne wstrząs swojej struktury organizacyjnej, z planami połączenia działów bankowości inwestycyjnej i handlowych, a także stworzenia nowego ramienia zarządzania aktywami i majątkiem.

po raz pierwszy zgłoszony przez Bloomberga, wczorajsza wiadomość na koniec roku nie dała nadziei, że 2023 zobaczy jakikolwiek znaczny zwrot. “” Musimy kontynuować ostrożność i mądrze zarządzać naszymi zasobami ”, powiedział Solomon. Bank znacznie się rozwinął w ostatnich latach, a jego globalny personel wzrósł z 36 300 w 2018 r. Do około 49 000 w 2022 r. Uważa się, że

Goldman Sachs wdraża rygorystyczne miary redukcji kosztów, szczególnie wokół rekompensaty, która jest obecnie jednym z jego największych wydatków. Przez pierwsze dziewięć miesięcy 2022 r. Doniesiono, że bank obniżył rekompensatę o około 53%, a Goldman Sachs International (który obejmuje operacje bankowości inwestycyjnej w Londynie) wypłacało 1,3 miliarda dolarów według danych listopadowych.

Post Goldman Sachs, aby obniżyć pracę w styczniu, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*