Goldman Sachs i JP Morgan Zapisz się do nowej usługi Osttra, aby złagodzić ryzyko i koszty w pochodnych OTC

Główna » Kup stronę » Goldman Sachs i JP Morgan Zapisz się do nowej usługi Osttra, aby złagodzić ryzyko i koszty w pochodnych OTC
Wysłany przez:
forex-generator

Nowa usługa optymalizacji kredytowej z Osttra, pomaga niedawno podpisywali klientów Goldman Sachs i JP Morgan, osiągnąć znaczące skuteczności kapitałowe i zmniejszone koszty finansowania związane z wymogami marginesem dla wielu centralnych kontrahentów (CCP).

Obaj banki inwestycyjne niedawno podpisane do dostawcy infrastruktury post-handlowej TRIOPTIMA TRIOPTIMA: Usługa optymalizacji kredytowej trymalance, która obniża koszty i ograniczenie ryzyka w rynkach pochodnych OTC.

Goldman Sachs i JP Morgan wykorzystują usługę, aby jednocześnie zoptymalizować wiele środków ryzyka, w tym notycznych, początkowej marży i ekspozycji kapitałowej na podstawie wielostronnej. Wcześniej banki musiałyby dotrzeć do, i negocjować z kontrahentami indywidualnie w celu złagodzenia tego samego rodzaju ryzyka.

“Rebalancing ryzyka kredytowe w całym Ice Clear i LCH CdsClear jest ważnym zadaniem i rozwiązania do zarządzania ryzykiem Dystrybutorzy wsparcia do osiągnięcia tego zmniejszy fragmentację rynku i pomogą przedstawić wyniki dla klientów, “powiedziała Aymeric Paillat, szef JP Morgan Global Credit Indeks Trading. “Dzięki udanej pierwszej sesji Trioptima: Kredyt Tribalance pomógł nam zmniejszyć początkową marżę i uproszczenie pozycji, umożliwiając nam kontynuowanie dostarczania najlepszej wklasowej usługi”.

Frank Soussan, Global Head of CdsClear, LCCH, powiedział, że przywitł inicjatywy, takie jak kredyt Tribalance, ponieważ pomaga swoim członkom zarządzać ich brutto nominowaną i pochodną ekspozycję kapitałową w CCP.

Jak dotąd, zgodnie z Osttrą, nowa usługa pomogła 12 uczestników w sumie, aby wyeliminować ponad 475 miliardów dolarów wartości ujętych brutto z wyczyszczonych stwierdzonych swapów kredytowych wskaźników (płyty CD).

Osttra, która poszła tylko na żywo we wrześniu, jest równie własnością wspólnego przedsięwzięcia między grupą CME a IHS Markit. Oferuje Rozwiązania po handlu przez zainteresowanie CENY, FX, KAPITAŁ I KREDYT, łącząc firmy optymalizacyjne CME, w tym Traiana, Trioptima i Resetuj usługi raportowania IHS Markit, Markitserv.

Dodanie kredytu do wielostronnej sieci Trioptima Usługę do optymalizacji wszystkich zajęć aktywów pochodnych, w tym FX, stawki, towary, akcje i instrumenty pochodne.

Post Goldman Sachs i JP Morgan zarejestruj się do nowej usługi Osttra, aby złagodzić ryzyko i koszty w pochodnych OTC pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*