Handel ogłasza program dla Mifid II Roadshow w Londynie

Główna » Rozporządzenie » Handel ogłasza program dla Mifid II Roadshow w Londynie
Wysłany przez:
forex-generator

Trade Mifid II Review Roadshow Series rozpoczyna się w Londynie w przyszłym miesiącu z inauguracyjnym wydarzeniem organizowanym przez LSEG na giełdzie w Londynie. Zerwanie głęboko w kwestiach najbardziej istotnych dla publiczności w Wielkiej Brytanii, Roadshow zbada oczekiwane zmiany w MiFID II i przyjrzy się, jak przełożą się one na kontekst w Wielkiej Brytanii, w jaki sposób rynki brytyjskie będą działać równolegle z Europą świat handlu.

Z pakowanym programem i wybitną listą głośników jest wiele do przejścia i cieszymy się, że możemy ujawnić wysoki poziom programu dnia.

rozpoczyna się przemówieniem Claudii Trauffler, szefowej rynków kapitałowych w HM Skarbc nowe przepisy.

, następujący regulacyjny Temat, redaktor naczelny handlu Laurie McAughtry, otwiera dyskusje z panelem koncentrującym się na strukturze rynku, badając rozbieżność regulacyjną między Wielką Brytanią a Europą. Panelu, kierowany przez Matthew Coupe, współprzewodniczącego regionalnego komitetu handlowego EMEA i dyrektora struktury rynku w Barclays, przyjrzą się problemowi z perspektywy zarówno współpracy, jak i konkurencji, dyskutują o różnicach między podejściem w Wielkiej Brytanii a aktualizacjami UE do MiFID II i omawiaj kwestie istotne zarówno dla rynków kapitałowych (zmiany przejrzystości, ograniczenia handlu ciemne, zapłaty na rynku, płatność za przepływ zamówienia, aktualizacje systemu SI) i stały dochód (zakres przejrzystości, przegląd odroczeń, potencjalne Wpływ przekierowania w reżimach).

Drugi panel zajmie się jednym z najbardziej kontrowersyjnych kwestii propozycji MiFID II – kwestią europejskiej skonsolidowanej taśmy. Pod przewodnictwem Jonathana Herbsta, Global Head O regulacji usług finansowych w Norton Rose Fulbright, panel przyjrzy się, czy nowa propozycja dotyczy niedociągnięć poprzednich ram, zbadają luki w danych, jakie może wymagać wypełnienia, rozwiązania trudnych pytań dotyczących udziału w kosztach i przychodach oraz porównanie możliwego Opcje między Wielką Brytanią a UE.

Wreszcie, w dniach dyskusje zakończą się głębokim zanurzeniem się w danych, dzisiejszego złota, aby sprawdzić, dlaczego organy regulacyjne zwracają coraz większą uwagę na jakość danych – i jakie wyzwania stoją przed firmami, jeśli chodzi o przekazanie własnych danych do standardu. Moderowany przez Davida Nowella, dyrektora i członka zarządu w KOR Financial i wiodący ekspert regulacyjny, panel zbada, jakie korzyści konkurencyjne można oczekiwać dzięki sposobowi myślenia “pierwszego danych”.

z wieloma innymi prezentacjami, przemówieniami i wywiadami przez cały dzień oraz hostowany lunch sieciowy na okrągłe rzeczy To jest wydarzenie, którego nie można przegapić. Obejrzyj to miejsce, aby zostać ujawnione więcej keynotów i głośników.

Pełne szczegóły i program można znaleźć tutaj, zarejestruj się już dziś, aby zagwarantować swoje miejsce.

Post The Trade Ogłasza program MiFid II Roadshow w Londynie, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*