IEX wprowadza nowe opłaty za dane rynkowe w czasie rzeczywistym jako \”uczciwej i rozsądnej\” formy \”odzyskiwania kosztów\”

Główna » Systemy obrotu » IEX wprowadza nowe opłaty za dane rynkowe w czasie rzeczywistym jako \”uczciwej i rozsądnej\” formy \”odzyskiwania kosztów\”
Wysłany przez:
forex-generator

IEX Group wyznaczyła plany wprowadzenia opłat za swoich członków, aby uzyskać dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, z nową strukturą z powodu wdrożenia 3 stycznia przyszłego roku.

członków zostanie teraz pobierana za pośrednictwem umowy subskrybenta danych dla głębi w czasie rzeczywistym (głębokości), dla których członkowie będą musieli zapłacić 2500 USD miesięcznie, a jego najwyższej książki w czasie rzeczywistym (topy) i kanały dystrybucyjne, oba, których konsumenci będą pobierani 500 USD miesięcznie.

Od 3 stycznia, tylko uczestnicy, którzy chcą uzyskać dostęp do opóźnionych głębokich i topów IEX – które pozostają bezpłatnie następujące zmiany – nie będą musiały wejść do umowy subskrybenta danych.

“IEX nie polega na argumentowaniu, że opłaty zaproponowane w niniejszym zgłoszeniu są uzasadnione na podstawie konkurencji na rynku,” wymiana powiedziała w swoim wniosku o papiery wartościowe i Komisja Giełdowa (SEC). “Zamiast tego IEX uważa, że ​​proponowane opłaty są sprawiedliwy i rozsądny jako forma odzyskiwania kosztów plus możliwość rozsądnego powrotu do łącznych kosztów IEX oferowania danych IEX do swoich subskrybentów danych “.

Giełda przeceniała ich subskrybenta danych i umowy biorcy danych na rzecz jednej Umowy wymaganą jedynie przez firmy, które subskrybują dane rynkowe w czasie rzeczywistym IEX.

W swojej aktualizacji wymiana zdefiniowano dane w czasie rzeczywistym jako dane, które są dostępne, używane lub rozproszone mniej niż 15 milisekund po tym, jak został udostępniony przez IEX.

Giełda została historycznie obciążona swoim członkom niczego za dane rynkowe – bar za 100 $ opłaty, które zaczęło ładować najbardziej aktywnych członków do dodatkowych portów logicznych.

Zamiast zależy od bardziej sprawiedliwego dostępu do uczestników do wymiany danych, które mogą czasami być dostępne tylko dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na wzniosłe opłaty.

Dane zgromadzone w miejscach handlowych jest kluczowym obszarem Kontment dla uczestników rynku od kilku lat z wielu konsumentów danych argumentujących, że opłaty są zbyt wysokie.

W Stanach Zjednoczonych, zawodnicy zasiedziały NYSE, CBOE i NASDAQ podjęli działanie prawne przeciwko Komisji Papierów Wartościowych i Giełdowych (SEC) po tym, jak zdecydował się wymusić wymianę w celu rozszerzenia dostępu do kanałów danych.

“IEX uważa, że ​​wymiany, w ustalaniu wszystkich typów, powinny spełniać bardzo wysokie standardy przejrzystości w celu wykazania, dlaczego każda nowa opłata lub wzrost opłaty spełnia wymogi ustawy giełdową, że opłaty są rozsądne, niepowtarzalnie przydzielone, nie są niesprawiedliwie dyskryminujące, a nie Utwórz niepotrzebne obciążenie konkurencji wśród członków i rynków, “Dodano wymianę, w swoim zgłoszeniu Sek.

” IEX uważa, że ​​ten wysoki standard jest szczególnie ważny, gdy wymiana nakłada opłaty za własne dane rynkowe, ponieważ uważa każdą wymianę ma naturalny monopol na własny dane rynku (specjalnie głębokość książki i bezpośredni dostęp do górnej części książki). ”

Post Iex wprowadza nowe opłaty za dane rynkowe w czasie rzeczywistym jako “uczciwą i rozsądną” formę “odzyskiwania kosztów” pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*