Indeksu przez cboe zmiany giełda opcji na elektronicznych aukcjach

Główna » Systemy obrotu » Indeksu przez cboe zmiany giełda opcji na elektronicznych aukcjach
Wysłany przez:
forex-generator

swoje zmiany opcji wymiany na elektronicznych aukcjach w nagłych środek indeksu przez cboe globalnych rynkach podjęła szereg kroków, aby przełożyć ją opcje udostępniania w pełni e-środowisku, po decyzji zamknij w jego otwarty protest hali z powodu obaw dystrybucji коронавируса.

w oświadczeniu, indeksu przez cboe oświadczyli, że otrzymali zgody organów regulacyjnych tymczasowo wymianę opcje drogą elektroniczną aż do 15 maja tego roku, albo do marketplace będzie działać. Zmian może być przedłużony w zależności od sytuacji.

w trzech wersjach będzie wspierać przejście od elektronicznych i paul aukcji-elektroniczne egzekucji, których celem jest powtórzenie handlu, co się dzieje na fizycznym sali

pod nowym tymczasowym zasad, market makerami mogą być wymagane złożyły wnioski na aukcji cena przez cboe na replikację płynności na rynku, i nie będzie ciągle cytujesz, uczestniczy w nowych warunkach. Swoje otrzymała również możliwość wysunąć bardziej złożonych strategii z wielu opcji w aukcji elektronicznej.

“SEC, praca z indeksu przez cboe w tej kwestii jest odzwierciedleniem agencji stałe zaangażowanie, aby pomóc uczestnikom rynku reagować na operacyjne i inne problemy spowodowane przez COVID-19, w tym w związku z realizacją środków zapewnienia ciągłości działania,” & nbsp; – powiedział Brett Redfearn, dyrektor STC działu handlu i rynków.

“w ogóle, dział monitoringu operacyjnego zmian, spowodowanych wykonywaniem planów zapewnienia ciągłości działalności i gotowe doradzić i pomóc giełd, instytucji rozliczeniowych i innych uczestników rynku produkcyjnym i innych sprawach.”

w opublikowanym w pon, 16 marca 2020 12:06:15 +0000

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*