Ironia UE zagniewa się w rozporządzeniu Crypto do rozwoju rynku pomocy

Główna » Rozporządzenie » Ironia UE zagniewa się w rozporządzeniu Crypto do rozwoju rynku pomocy
Wysłany przez:
forex-generator

Parlament Europejski zapewnił swoje stanowisko regulacyjne otaczające kryptonacje w ofercie, aby zwiększyć zaufanie inwestorów i wspierać rozwój instrumentów.

członków Parlamentu Europejskiego (posłów do PE) głosowali na rzecz projektów zasad nadzoru, ochrony konsumentów i trwałości kryptografii w dniu 14 marca.

Znany jako raport MICA, kluczowe postanowienia obejmują przejrzystość, ujawnienie, autoryzację i nadzór nad transakcjami dla tych kryptowania handlowego i wydającego.

posłów do wniosku o to, aby Europejskie organ papierów wartościowych i rynków (ESMA) były odpowiedzialne za nadzorowanie wydawania żetonów dotyczących składników aktywów, podczas gdy Europejski Urząd Bankowy (EBA) nadzoruje elektroniczne żetony pieniędzy.

W licytowaniu kwestii zrównoważonego rozwoju wokół działań do wydobycia kryptograficznego MEP zażywali również, że Komisja Europejska je przedstawia Z propozycją znajdącej się w prawodawstwie taksonomimiemu UE.

Propozycje mają również na celu wspieranie integralności i stabilności rynku poprzez regulację ofert publicznych krypto-aktywów, podczas gdy tekst określił również środki zapobiegające manipulacji rynku i innej działalności przestępczej.

Istnieje powszechna ulga od uczestników rynku w ostatecznych propozycjach po regulacji zaczęli bawić się z ideą zakazu dowodu walut pracy i zamiast tego pozwalać tylko dowodem stawki na podstawy zrównoważonego rozwoju. Miałoby to znacznie wpłynąć na handel krypto-aktywami w Europie przez mniej więcej zakazujące bitcoin.

“Przyjmując sprawozdanie MICA, Parlament Europejski utorował drogę do przyjaznej innowacyjności krypto-rozporządzenie, które mogą ustalić normy na całym świecie”, powiedział Stefan Berger, ołowiu MEP.

“Rozporządzenie jest pionierskie w kategoriach Innowacja, ochrona konsumentów, pewność prawna i ustanowienie wiarygodnych struktur nadzorczych w dziedzinie kryptografii. Wiele krajów na całym świecie odbędzie się teraz bliski wygląd Miki. ”

W głębokim nurkowaniu na zapotrzebowanie instytucjonalne na obrót krypto-aktywów, Fidelity Cyfrowy Chris Tyrer powiedział Handlu, że wdrażanie Miki było kluczowym kamieniem milowym w ramach odsetek z tradycyjnych firm w aktywach cyfrowych.

“Myślę, że zaczniemy widzieć sensowne ruchy z banków i innych pośredników finansowych w prowadzeniu do wdrożenia tego utworu regulacyjnego”, powiedział.

Rozwój postępuje zgodnie z ogłoszeniem z Urzędu Urzędu Finansowego (FCA) ) w zeszłym tygodniu, powtórując, że sankcje gospodarcze przeciwko Rosji po jego inwazji na Ukrainę “Nie różnicuj pomiędzy kryptoassami a innymi formami aktywów” i dodając, że stosowanie kryptoassów do obejścia sankcji było przestępstwem W ramach przepisów dotyczących prania pieniędzy 2017.

Wielkiej Brytanii Stevdog powiedział, że napisał do wszystkich zarejestrowanych firm Crypto i osób posiadających tymczasowy status rejestracji, aby powtórzyć to i określać wskaźniki Red Flag Firmy, które powinny szukać, które mogą sugerować zwiększone ryzyko uchylania sankcji.

Post Ironce Out Craase w rozporządzeniu Crypto do rozwoju rynku pomocy w handlu wydawało się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*