ISDA ostrzega o wyzwaniach do ciągłego podejścia regulatora do swap reform raportowania danych

Główna » Rozporządzenie » ISDA ostrzega o wyzwaniach do ciągłego podejścia regulatora do swap reform raportowania danych
Wysłany przez:
forex-generator

Międzynarodowe swapy i stowarzyszenie instrumentów pochodnych (ISDA) zwróciła się o stowarzyszenie handlowe futures towarowego USA (CFTC), aby uzyskać większą przejrzystość w przyszłych zmianach do swapowych przepisów dotyczących raportowania danych, ostrzeżenie przed jego ciągłym podejściem do reform.

W oświadczeniu Stowarzyszenie ostrzegł, że regulator rozproszony “dwa lub trzyk” podejście do jego poprawek może opuścić instytucje musiały kilka razy przeglądać swoje systemy.

CFTC oferował ulgę w branży od swoich zmian w celu wymiany raportowania danych w formie listów bez działań wcześniej w tym miesiącu, przed nadchodzącą datą zgodności pierwotnie oczekiwano w dniu 25 maja.

w swoich listach Watchdog zalecił, że żadna działanie egzekucyjne nie zostanie podjęte do grudnia w grudniu, a następnie w przyszłym roku na blok i Reguły WPR, wobec tych uczestników niezdolnych do spełnienia nowych wymogów w ofercie, aby pomóc im lepiej radzić sobie Dzięki wyzwaniom technologicznym i operacyjnym związanym z aktualizacją ich systemów.

Potwierdził również, że uczestnicy muszą być zgodne z Nadchodzącym standardem transmisji danych, ISO 20022, a unikalny identyfikator produktu, który oczekuje się na rynek nie później niż czwarty kwartał przyszłego roku.

W swoim oświadczeniu Isda ostrzegł przed tym ciągłym nastawieniem do reform regulator, co sugeruje, że te dodatkowe zmiany oczekiwane od firm w dalszej części linii spowodowałyby dalsze remonty systemów raportowania, z dowolnymi aktualizacjami do logiki w oparciu o bieżące reformy Bądź “wyrzucony i zastąpiony”.

“Wszystkie te zmiany byłyby idealnie wystąpić natychmiast, zmniejszając obciążenie firm do minimum i unikanie niepotrzebnych kosztów wdrażania. Najbardziej uważamy, że ważne jest, aby firmy miały bardzo jasny obraz tego, co te dodatkowe poprawki będą Zaangażuj i kiedy będą wymagane, aby pomóc w ich planowaniu realizacji – powiedział Stowarzyszenie.

“Prosimy CFTC, aby zapewnić konkretne dane i terminy do stosowania standardów UPI i ISO 20022 w zasady CFTC poprzez jasny, przejrzysty mapę drogową implementacji.”

Post ISDA ostrzega o wyzwaniach do ciągłego podejścia regulatora do swapów reform raportowania danych wydawał się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*