Jefferies Bolsters UK Investment Banking Division z dwoma nowymi wynajmami starszych

Główna » Sprzedaj stronę » Jefferies Bolsters UK Investment Banking Division z dwoma nowymi wynajmami starszych
Wysłany przez:
forex-generator

Bank inwestycyjny Jefferies rozszerzył swoją brytyjską bankowość z dwoma nowymi meami starszymi z siedzibą w Londynie.

Weteran Weteran Philip Yates został powołany jako wiceprzewodniczący w Wielkiej Brytanii Dywizji Bankowości Inwestycyjnej, wnosząc z niego ponad 30 lat doświadczenia w branży specjalizującą się w fuzjach i przejęciach i finansach korporacyjnych.

Wcześniej w swojej karierze Yates prowadzili jako szef Bankowości Inwestycyjnej w Wielkiej Brytanii w SG Warburg, szef Globalnej M & A oraz Europejskiej Bankowości Inwestycyjnej w Merrill Lynch, a także partnerem założycielskim i szefem europejskiej doradcy dla Perrella Weinberg Partners.

Obok wizyty YATES, Jefferies wybrał także dawny kredytowy Executive Suisse, Thomas Blackmore, aby udać biznesu instytucjonalne na działalność bankowości inwestycyjnej (DCM) w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce (EMEA).

On dołączy z kredytu Suisse, gdzie ma Ostatnie 10 lat spędził na zasięgu Grupy Instytucji finansowych Banku (FIGU) DCM Business w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Nordic Regionach.

W swojej nowej roli, Blackmore będzie odpowiedzialny za budowanie nowo utworzonych rozwiązań figowych i działalności DCM w zespole FIG Jefferies ‘.

Spotkania Postępuj zgodnie z partnerstwami Jefferies z dostawcą e-platformy o stałym dochodach w maju w ubiegłym roku, aby poprawić swoje rynki wschodzące randki kredytowe obrotu kredytowego. Poprzez współpracę z platformą, jefferies rozszerzył dostęp do płynności dla swoich klientów instytucjonalnych dzięki wykorzystaniu narzędzia do negocjacji bilonimowej Trumid’s Anonimowy i dwustronne, przypisane obrotu (AT).

Post Jefferies Bolsters UK Dział bankowości inwestycyjnej z dwoma nowymi wynajem starszych pojawił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*