Jon dołącza do Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego

Główna » Rozporządzenie » Jon dołącza do Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego
Wysłany przez:
forex-generator

Handel, Analytics i Rynki Kapitałowe Rozwiązanie Rozwiązanie Rozwiązanie, Ion, dołączył do Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego (ICMA).

jako jednostka członkowskiego stowarzyszonego będzie działać obok ICMA i innych członków, aby wspierać przejście do zautomatyzowanych przepływów pracy przez handlowców i instytucje.

W odniesieniu do zabezpieczonego finansowania i stałego dochodu, jon będzie również zaangażowany w świadczenie składek na zalecenia, wytyczne i rozwiązania.

Będzie również zaangażowany w wydarzenia, które chcą prowadzić innowacje dla przemysłu i pomagać na opracowanie standardowej dokumentacji standardowej poprzez relacje z organami regulacyjnymi i szkoleniowymi.

Ponad 600 członków instytucjonalnych w 60 jurysdykcji tworzą ICMA, oferując badania, regulację, wsparcie i edukację na rynkach kapitałowych i papierów wartościowych na całym świecie.

Stowarzyszenie roszczenia do pracy z uczestnikami Ulica do opracowania inteligentnych rozwiązań przy jednoczesnym promowaniu skutecznych i funkcjonalnych zachowań rynkowych transgranicznych poprzez zapewnienie wytycznych dotyczących emisji, handlu i rozliczenia obligacji, a także standardy repo i obrotu w handlu obrotu.

“Ponieważ nasza branża liczy się z ważnymi wyzwaniami rynkowymi, cieszymy się, że mogę dołączyć do ICMA, wiodącym wpływem na międzynarodowe rynki kapitałowe”, powiedział Ed Tyndale Biscoe, właściciel produktu dla rynków jonowych zabezpieczonych funduszy.

“rozpoczynając rok jako Członek Associate jest ekscytującą perspektywą, pośród stałej standaryzacji przetwarzania cyklu życia handlu; i digitalizacja pożyczek repo i papierów wartościowych. Jest to kluczowa okazja, aby pomóc w kształtowaniu krytycznego forum do rozwiązywania problemów w branży i leży w sercu naszej pracy na rynkach jonowych. ”

późno w ubiegłym roku, jon rozszerzył swoje instrumenty pochodne z nabyciem specjalisty analityki pochodnych Technologia finansowa Clarusa.

W wyniku przejęcia, jon rozszerzył swoją platformę rozliczeniową i rozliczeniową początkowej, natomiast Janus OTC pochodne początkowe udostępnianie usług i wyceny uzupełnionych przez Analytics z Clarusa.

Post jon dołącza do Międzynarodowego Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego Pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*