JP Morgan Najnowszy Top Tier Bank, aby zamknąć swoje małe i średnie biurko handlowe w Londynie

Główna » Sprzedaj stronę » JP Morgan Najnowszy Top Tier Bank, aby zamknąć swoje małe i średnie biurko handlowe w Londynie
Wysłany przez:
forex-generator

JP Morgan jest najnowszym brzegowym Bracket Bank, aby rozpoznać dedykowane małe i średnie biurko handlowe w Londynie według osoby ze znajomością sprawy. Restrukturyzacja działalności akcji miała miejsce w ostatnich miesiącach i widział personel i zasięg firm przenieść się do większych boisk zorganizowanych przez sektor lub kolegów pracujących w biurach w Europie, z Urzędem Paryżu USA Banku, widząc napływ personelu, osoby dodany.

JP Morgan odmówił komentarza. Historycznie te biurka wykorzystywane do generowania znaczących prowizji, Źródło powiedział, ale ponieważ banki stały się bardziej porwanemu ryzykiem, wyciągnęli z wykorzystaniem ich bilansu, aby ułatwić obrót w mniejszych akcjach WPR na rynku wtórnym dla klientów. Wprowadzenie nowych przepisów przez Europejskie Urząd Papierów Wartościowych i Rynków (ESMA) w następstwie braku brexit dla usług finansowych Jako obowiązek handlu akcyjnym (STO), ma na uwadze, że zasięg i obrót zapasów przeniósł się do kontynentu, ponieważ klienci są obsługiwane w Europie, muszą teraz być obsługiwane przez personel z siedzibą w regionie. Akcje sprzedawane w euro muszą być również przedmiotem obrotu na wymianach europejskich. Po Brexit, Amsterdam Overtook Londyn jako największy w Europie Hub Trading Share, zgodnie z danymi z wymiany CBOE. ESMA jest agresywna w stosowaniu tych nowych zasad handlowych i była w stałym kontakcie z większych banków, aby zapewnić, że przylegały do ​​nowych przepisów, powiedział źródło. “MiFID II rozpoczął ten trend”, według jednego menedżera funduszy, który przemówił pod warunkiem anonimowości “Spadające prowizje i niższe wydatki badawcze dokonały pokrycia mniejszych firm mniej ekonomiczne”, dodali. JP Morgan nie jest sam w tworzeniu takiego ruchu w kierunku sektorowanego zasięgu magazynowania. Rówieśnicy Citi i Bank of America rozpadli się również zaangażowanych biurko z małym i średnim czapki w Londynie w ostatnich latach. UK Small Cap Zakresy na Bank of America jest teraz zabraknie swojego biura Paryżu, powiedział źródło. Generalnemu odczuciu jest to, że te banki przekazały w Wielkiej Brytanii firmy CAP firmy do specjalistycznych firm, Źródło, powiedział, że z brokerami, takimi jak Polowanie, Numis, PanMure Gordon, Investec i Liberum korzystającej. Numis widział niewielki wzrost udziału w rynku w tym roku według osoby z bezpośrednią wiedzą w tej sprawie. Nie wszystkie banki wycofały się z dedykowanej mniejszej pokrycia WPR, ponieważ zarówno kredytu Suisse, jak i Jefferies nadal mają biurka handlowe obejmujące te zasoby w Londynie. JP Morgan ustanowił silną obecność na rynku brytyjskim po nabyciu wiodącego Banku Inwestycyjnego w Wielkiej Brytanii i zapasowej Cazenove, który był korporacyjnym brokerem do dużej liczby wymienionych w Wielkiej Brytanii Firmy. JP Morgan zgodził się kupić 50% udziałów w biznesie w listopadzie 2004 r., Z dalszą opcją zakupu pozostałej połowy w ciągu pięciu lat. W 2010 r. JP Morgan Cazenove stał się całkowicie własnością JP Morgan.

Post JP Morgan Najnowszy Top Tier Bank do zamknięcia jego małego i średniej czapki handlowej w Londynie pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*