Krzesła muzyczne i świat handlu sprzedaży USA

Główna » Sprzedaj stronę » Krzesła muzyczne i świat handlu sprzedaży USA
Wysłany przez:
forex-generator

Jako Hectic Market Close Construds i 17.00, większość przedsiębiorców sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Europy zaczynają wirować na dzień, wyłączając swoje ekrany i przygotowanie do domu dojeżdża. Jednak niewielka społeczność osób pozostaje na biurkach latających flagą na obcą ziemię.

Te ambasadory handlowe handel sprzedażowy Północnoamerykański kapitał do bazy klientów europejskiej i Wielkiej Brytanii, pozostałe poświęcone rynkom dobrze w wieczorny czas lokalny. Jako specjalistyczny i nie-krajowy rynek sukces dla tych handlowców sprzedaży szybko spoczywa na długoterminowych relacjach klientów. Wymagany zestaw umiejętności i sieci zapewnia ograniczony basen specjalistycznego talentu w tej dziedzinie. Na tym rynku jest wspólny kłusowanie międzykurenta. Gdy jednostki przełączają Allegianie, zazwyczaj jest to instytucja rywalizująca w tej samej roli. Ten naturalny przemieszczenie oznacza, że ​​jedna osoba porusza się, inni śledzą efekt domina.

.

W ciągu ostatnich dwóch lat społeczność przeszedł jedną z tych rund muzycznych krzeseł. We wrześniu wcześniej w tym roku, długoterminowy handlowiec sprzedaży USA Rob Thomas przeniósł się z InstineT po siedmiu latach, aby dołączyć do Stifela jako dyrektora sprzedaży i handlu i handlu. Również haftowany w shuffle był 15-letni amerykański handlowiec sprzedaży kapitałowej, Luke House, który dołączył do konkurenta BMO Rynki kapitałowe z Stifel w tej samej roli w tym marcu. Harriet Sand, dawniej handlowiec sprzedaży kapitałowej w Stifel przez prawie siedem lat, również przeniósł się do Breenberga w czerwcu w amerykańskiej roli centrycznej. I tak dalej.

“Jest dość często wywołany przez jedną osobę poruszającą się lub wydarzeniem jakimś rodzaju, a potem jest dokładnie tak, że dostajesz tę zmianę krzeseł. Jeśli wychodzę, spróbuj zatrudnić kogoś za biurko, a potem przez I duże, potrzebuję kogoś z odrobiną doświadczenia w zależności od makijażu biurka “, mówi Sean Taylor, handlowiec sprzedaży SEAN w Paneuropejskich broker Beenberg.

Specjalistyczny rynek

Jest to dlatego, że ten rynek jest nie-krajowy, że jest uważany za specjalistę. Jak można się spodziewać, rynek nie-krajowy różni się od rdzenia po drugiej stronie zarządu, z najbardziej złożonych niuansów bezpośrednio do podstawowych elementów, w tym, w jaki sposób handluje, jak klienci lubią je wymienić, krajobraz płynności i jaka jest widoczność jak w porównaniu z innymi rynkami. Cała ta wiedza sprawia, że ​​te już działają w tych przestrzeni cennych towarów, które biurka chcą nabywać.

“Jeśli chcesz iść i zatrudnić kogoś, kto ma doświadczenie, zna bazę klientów, wie, jak handlować ten rynek, wtedy musisz iść i znaleźć je z basenu handlowców amerykańskich. Jest to objawowe liczby ludzie handlują to tak samo jak cokolwiek innego. To nie tylko specyficzne dla USA; widać to dzieje się na rynku skandynawskim też na przykład. Ktoś porusza się, a następnie liczbę facetów, którzy handlują Skandynawią w Londynie. Ma tendencję do bardziej szczegółowego handlu rynek wtórnego w geografii, “dodaje Taylor.

“Jeśli handlujesz Wielką Wielką Brytanią w Wielkiej Brytanii, który jest podstawowym rynkiem i ma tendencję do dość szerokiego rozprzestrzeniania się osób handlowych i obejmujących konta itp. Tak więc pod względem ruchu jest tam na zawsze Zmiana krajobrazu. ”

Tray Turn do przenoszenia krzeseł przyszedł na koniec 2019 r., Kiedy dołączył do Breenberga jako handlowiec sprzedaży amerykańskich z Rival Stifel, gdzie był szef Dywizji w Londynie przez prawie 15 lat. Paneuropejski broker Berenberg miał północnoamerykański Obecność od 10 lat i handluje w regionie dla sześciu z nich. Skoncentrowano na znacząco rozszerzając swój handel sprzedażowy w ciągu ostatnich dwóch lat, widząc 25% wzrostu poprzez dodanie nowych analityków i personelu sprzedaży.

Zastosowanie i długoterminowe relacje

Północnoamerykańskich handlowców sprzedaży kapitałowej są w mocy, outsourcing przedłużenie biurka handlowego klienta, działając jako most między czasem lokalnym klientem a rynkiem obcym. Z tego powodu zaufanie i długoterminowe relacje są niezwykle ważne.

handlowców sprzedaży często ponoszą odpowiedzialność za zamówienia za pośrednictwem rynku w Wielkiej Brytanii, kiedy klienci koncentrują się również na swoich globalnych portfelach, a przez rynek amerykański blisko, który odbywa się w godzinie 9.00, gdy większość klientów zalogowała się na dzień. Chcą pozostawić kogoś, ufają za kierownicą, a aby zbudować to zaufanie, muszą być blisko i łatwo dostępne. Jako lokalny punkt odniesienia w swojej strefie czasowej, klienci mogą łatwo przekazać handlowcom sprzedażowi z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Europie, czego chcą.

“Przed przejściem do strony sprzedaży spędziłem 10 Lata na boku brzeg i siedmiu z tych na biurku handlowym i zawsze lubiłem brokerzy, które przemawialiśmy z całkiem blisko. Oznacza to, że możesz częściej spotykać się. Sprowadza się do relacji “, mówi Matthew Penfold, dyrektor handlu sprzedaży w USA w Cowen. “Niedawno jest dużo ruchu [handlowców sprzedaży], ale na ogół był to firma, w której ludzie byli historycznie zatrzymali się w miejscach przez długi czas. Ostatecznie, gdy ludzie stają się osadzone w firmach, więc myślę, że jest mniej skłonność do poruszania się gdzie indziej”.

Podobnie jak wielu swoich rówieśników, Penfold dołączył do swojej obecnej firmy z firmy konkurenta, w tej sprawie Macquarie Group, gdzie działał jako handlowiec sprzedaży w USA dla inwestorów instytucjonalnych przez dziewięć lat. Dołączył do Cowen jako dyrektora dla swojego kapitału własnego Zespół handlu handlowego w lipcu ubiegłego roku. Przed przystąpieniem do Macquarie w 2010 r., Penfold pełnił także handlowiec sprzedaży w USA dla banku inwestycyjnego jaffray przez trzy lata.

Ten efekt osadzania w połączeniu z istotnymi długotrwałymi relacjami z klientami oznacza, że ​​te działające w tej przestrzeni są rzadko junior. Podczas gdy reszta ze stron sprzedaży przeszedł znaczną jagód, popyt na doświadczenie jest znacznie wyższe w przestrzeni handlowej sprzedaży w USA.

Dlaczego więc te osoby zobowiązują się do życia ich kariery zawodowej w innej strefie czasowej? Charlie Green dołączył do RBC jako handlowiec sprzedaży w 2015 r. W 2015 r. Z Cantor Fitzgerald Europe, który już wcześniej obsługiwał jako handlowiec w Adydos Capital i w międzynarodowej roli handlu sprzedaży w Canaccord Capital. Według niego jego Ameryka Północna porusza igłę na resztę rynku. “Ameryka Północna jest regionem, który przede wszystkim napędza globalne rynki. Europa często czeka na budzenie na rynek amerykański i jest to apetyt na ryzyko Ameryki Północnej, która dyktuje tempo i kierunek po południu – mówi Green.

RBC, jako jeden z dłuższych graczy, otworzył swój pierwszy oddział w Londynie w 1910 r. I służył w Europie i Wielkiej Brytanii instytucjonalnej bazie klientów z zainteresowaniem w Ameryce Północnej.

mil

Typowy dzień zaangażuje przybycie w dowolnym momencie z 9-11 m.in. Czasu Wielkiej Brytanii i przygotowanie do USA otwiera się o 14.30 po południu. Podobnie jak na innych rynkach, większość przygotuje się i rozpowszechnia notatkę na ulicę, w tym podział wiadomości na rynku nocnych z USA. Istnieją szczyty na rynku otwarte i zamknij. Niektóre biurka przekazają na wschodnim wybrzeżu w czasie około 18.00, jednak większość będzie kontynuować obrót aż do zamykania o 21:00 czasu w Wielkiej Brytanii.

“pod względem ciągłości dla klientów, w RBC jesteśmy odpowiedzialni przez cały czas. Ostatecznie chcesz upewnić się, że dostarczasz klienta z prostymi rozwiązaniami do wyboru egzekucyjny. Nie chcą bólu głowy, zwłaszcza po szóstej wieczorem “- mówi zielony.

Dni handlowców w USA różnią się tym, że ich umysły stale stały się oceanem Atlantyckim. Trwające trendy wpływające na nas najczęściej mają większy wpływ na handlowców sprzedażowych obejmujących go. Na przykład rosnący wpływ inwestorów detalicznych, które w ciągu ostatnich dwóch lat nadal gotuje się do ostatecznego osiągnięcia crescendo podczas zmienności spowodowanej przez sagę Gamestop. Według danych przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełdowych (SEC), prawie 900 000 poszczególnych kont detalicznych z 10 000 obrotu dziennie na początku roku – sprzedał gamestop w ciągu jednego dnia. Udziały wydarzenia w sklepie z cegieł i zaprawą wznoszą się o 2700% w ciągu trzech tygodni w styczniu.

Około 60% przepływów kapitałowych amerykańskich jest teraz napędzany przez inwestorów detalicznych, podczas gdy tylko 25% napędza się przez tradycyjnych inwestorów kapitałowych, Zgodnie z ostatnimi danymi JP Morgan, a ten rosnący rój jest mocą, w której handlowcy sprzedaży USA są tylko świadomi.

“W USA wyraźnie widzieliśmy rosnącej częstości występowania handlu detalicznego, a objętość ten segment rynku przynosi szerszą taśmę, temat, którego inwestorzy instytucjonalni byli bardzo chętni do zrozumienia więcej. Wraz z tym rokiem, W szczególności dobrze nagłośnione przeniesie się w Meme Stocks, “dodaje Cowen’s Penfold. Cowen był jedną z instytucji, aby uruchomić nowe narzędzie mające na celu pomoc inwestorom instytucjonalnym poruszającym się rosnącym roje detalicznym. Nazwana niedostępna regulacja płynności, narzędzie Daje klientom możliwość dostosowania ich płynności handlowej uważana za niedostępne ze względu na działalność handlową detaliczną na podstawie pojedynczej akcji, obliczając procent niedostępnej płynności dla każdego bezpieczeństwa amerykańskiego na co tydzień przy użyciu mieszaniny danych z poprzedniego Trzy miesiące zorganizowane przez organ regulacyjny przemysłu finansowego (Finina) i dane off-Exchange.

Wykonanie

Wykonanie dla tych handlowców sprzedaży zależy od ustanowienia prawnego instytucji. Niektóre firmy będą miały podmiot prawny w Londynie i handlowcy sprzedaży lub ich handlowcy gotówkowym będą wykonywać to, jednak niektóre biurka będą działać wyłącznie jako pośrednik wprowadzający i bezpośrednie zamówienia do instytucji macierzystej z siedzibą w Ameryce Północnej. Większość osób z siedzibą w Londynie jest w stanie wykonać siebie jak wielu preferowanych autonomii.

Podobnie jak szerszy rynek, wykonanie ma zmienną twarz. Handlowcy sprzedaży mogą wykorzystać wszystko z ryzyka, kapitału lub algorytmów w zależności od cech zamówienia, w tym średniego dziennego objętości, w jaki sposób handlowe akcje lub jaki kierownik portfela preferuje. Zwiększenie częstości występowania obrotu elektronicznego w połączeniu z przesuwającym się krajobrazem regulacyjnym i płynności Coś, co działało w zeszłym tygodniu, może okazać się nieudany jutro. Ten poziom dostosowywania zachował potrzebę handlu o wysokiej dotyku obok zautomatyzowanych rozwiązań. Jednak napływ tych rozwiązań elektronicznych i algorytmicznych również oznaczało, że znacznie większą część portfela stała się niskim dotykiem, a klienci mają większą autonomię nad rozkazami.

Z tego powodu instytucje będą często posiadają usługę biurkową o wysokiej dotyku dla mniejszych zamówień ciekłych oraz kompleksową usługę elektroniczną lub algorytmiczną do zamówień o niskim kontakcie z mniejszym wpływem na rynek. Breenberg, na przykład oferuje oparty na danych strategie algorytmiczne, globalny handel portfelowy i agregację płynności ETF wzdłuż usługi wysokiej dotyku.

“Myślę, że klienci handlują, że są wielkim tematem w branży z znacznie więcej z portfela jest teraz niskim dotykiem”, mówi Cowen’s Penfold. “Klienci korzystają z cowen pakietu algorytmów do handlu Nawet duże zamówienia dotykowe. ”

Cowen rozpoczął swój pakiet algorytmów handlowych i produktów wykonawczych w Europie w styczniu w ubiegłym roku, oferując usługę lustrzaną do swoich produktów dostępnych w USA z dodatkowymi ulepszami, aby pomóc uczestnikom poruszać się na rynku Post-MiFID II. Obejmowały one Cowen’s ‘Routing Routing Logic Technology w celu poprawy wydajności dla klientów poszukujących ciemnej płynności.

“Istnieje znaczny wzrost w kierunku elektronicznego w ciągu ostatnich pięciu lat, ponieważ menedżerowie aktywów stawia czoła większych presji regulacyjnych i handlu elektronicznie, są często postrzegane jako tańsze, z prostszym szlakiem audytu”, mówi Green RBC. “Jednakże, jeśli większe bloki płynności.” Jeśli jednak większe bloki płynności są wymagane, a często tak jest, w celu osiągnięcia najlepszego wykonania Klient będzie musiał dotrzeć do tych, które są w stanie zapewnić tę płynność. ”

RBC oferuje wysokie usługi wykonawcze i elektroniczne. Jego Własny Algo Suite obejmuje teraz RBC i RBC bliżej, który poszukuje płynności i próby osiągnięcia ceny zamknięcia odpowiednio podczas zarządzania wpływem rynku, a RBC Dark, który działa jako ciemny agregator i płynność źródeł w wybranych ciemnych miejscach, między innymi. Są one zasilane przez jego wewnętrzny technologię routingu inteligentnego zamówienia, Thor, który współdziała z algami i z zamówieniami bezpośredniego dostępu do rynku (DMA), jego biurko i transakcje programowe.

Północnoamerykańskich biurka akerowe w Europie i Wielkiej Brytanii są zazwyczaj składające się z dwóch do trzech osób, a ze względu na ten handlowcy sprzedaży zazwyczaj obejmują całą szerokość typów klientów, że ta instytucja oferuje usługi. Podczas gdy dwuskładnikowy biurko może brzmieć małe, jako buty na terenie zagranicznego biurka sprzedaży, handlowców sprzedaży z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Europie reprezentują małą część operacji, której nie można zobaczyć w całości.

Po Brexit, Konfiguracja biurka stał się bardziej sprzeczny z pewnymi ograniczeniami stosującymi się do niektórych typów klientów i wszystkich instytucji europejskich, które muszą stawić czoła europejskim odpowiednikiem. Oznaczało to, że niektóre biurka zmniejszyły liczby, aby stworzyć bardziej odrębny podziału działalności biznesowej, z indywidualnymi handlowcami sprzedaży koncentrując się na ich wysiłkach z jednej strony kanału.

Zachowaj znajomych Zamknij

Ta mała i szczelna dzianina społeczność osób konkuruje zaciekle w nocy do uwagi wzajemnej bazy klientów. Jednakże, biorąc pod uwagę, że ten segment rynku jest jednym z małym obrotem, który opiera się na długich i zaufanych relacjach, są to osoby, które pracowały obok siebie od lat, często mając nawet przecinały ścieżki w tych samych instytucjach na tych samych biurkach. Tak bardzo, że wszyscy spotka się na roczny lunch Dziękczynienia. Usiadł na swoich biurkach późnym wieczorem, gdy wszyscy W przeciwnym razie zegały te osoby są pamiętnie świadome, że kropkowane wokół miasta znajduje się kilka siedział w tej samej łodzi, co je.

“Klienci szukają bez szwu zasięgu przed otwartymi godzinami otwartych na godziny po rynku w USA W nocy

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*