LedgerEdge mianuje byłego dyrektora naczelnego NEX Markets w ramach strategicznej roli doradczej

Główna » Technologia » LedgerEdge mianuje byłego dyrektora naczelnego NEX Markets w ramach strategicznej roli doradczej
Wysłany przez:
forex-generator

LedgerEdge mianował byłego dyrektora naczelnego NEX Markets, działu egzekucji Electronic Execution Group CME NEX Group, nowym doradcą strategicznym. Weteran branży

, Seth Johnson, dołączył do Ledgeredge jako doradca strategicznego po prawie czterech latach z NEX. Przed dołączeniem do NEX, Johnson pełnił funkcję szefa Brokertec – również częścią grupy CME – i w różnych rolach w całym ICAP, w tym jako szef strategii i globalny szef instrumentów pochodnych w brokowaniu elektronicznym ICAP. Obecnie pełni również funkcję przewodniczącego zarządu w TradeFeedr.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju i rozwoju biznesu Ledgeredge.

“Ledgeredge to firma, która jest naprawdę wiodącą przełomową zmianą”, powiedział Johnson. “Oferuje nowy sposób rozwiązywania problemów z wyciekami i płynnością informacji na rynku obligacji korporacyjnych przy użyciu rozproszonej księgi księgowej technologia.”

Firma jest pierwszym zdecentralizowanym ekosystemem handlowym, który został uregulowany jako wielostronny obiekt handlowy (MTF) przez Financial Conduct Authority (FCA). Platforma jest oparta na rozproszonej technologii księgi, co oznacza, że ​​handlowcy mogą korzystać z inteligentnych umów, aby zminimalizować ilość informacji, które publikują na rynku.

IT zintegrowało się z platformą ThinkFolio w S&P Global w maju, aby umożliwić wspólnym klientom dostęp do płynności i usług handlowych obligacji DLT.

“Rynek uznaje, że innowacyjny model handlu Ledgeredge wprowadza nowy, nowoczesny ekosystem, który podkreśla kontrolę i łatwość wykonania na historycznie niepłynnym rynku”, powiedział David Nicol, dyrektor generalny Ledgeredge. Skoncentruj się na promowaniu kultury innowacji i egzekucji w firmach, z którymi pracował. ”

Post LedgerEdge mianuje byłego dyrektora naczelnego NEX Markets w strategicznej roli doradczej pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*