LIFICTNET TP ICAPS rozszerza elektronikę wiązania z nowymi ofertami pierwotnymi rynkami

Główna » Technologia » LIFICTNET TP ICAPS rozszerza elektronikę wiązania z nowymi ofertami pierwotnymi rynkami
Wysłany przez:
forex-generator

Sieć handlowa LIVICNET, TP ICAP, uruchomiła nowe podstawowe oferty rynków mające na celu dostarczenie end-to-end Elektryfikację cyklu handlowego Bonda.

Nowa oferta zapewni przepływ pracy z elektroninymi rynkami kapitałowymi (DCM) dla nowych ogłoszeń dotyczących nowych komunikatów wraz z nowym protokołem do obrotu nowych problemów dla użytkowników w LIFIFTNET.

Zostanie zintegrowany z istniejącą aplikacją w zakresie stałego dochodu w sieci, dając użytkownikom biurowcem handlowym i nie-handlowym, pulpit nowych ogłoszeń nowych emisji za pośrednictwem portalu i umożliwienia im handlu nowymi kwestiami w europejskim stopniu inwestycji, wysokiej wydajności i wewnątrz Wschodzące rynki obligacji w Europie i USA.

“Rynki pierwotne LIVIXTNET jest niezbędnym pierwszym krokiem w realizacji naszej ambicji stania się pierwszym brokerem agencyjnym, aby osiągnąć end-to-end elektroniczny cyklu życia obligacji. Mamy Dużo konsultowany z głównymi uczestnikami rynku w celu zbudowania prawdziwie dostosowanego i elektronicznego rozwiązania do nowej emisji długu – powiedział Mark Russell, Global Head of Stałe dochody w Lightnet.

Uruchomienie następuje po powołaniu dawnej szefów transakcji handlowych Axetradingu, Ivan Mihova, wcześniej w tym tygodniu, aby napędzać sprzedam segregatyczną część dochody na rzecz stałego dochodów w zakresie rozwoju biznesu.

Ciągłe rozszerzenie elektronicznej oferty handlowej podąża za jego przejęciem przez Interdealer Broker TP ICAP wcześniej w tym roku za 700 milionów dolarów.

“Rynki pierwotne LIVICNET przynosi coś naprawdę nowe, innowacyjne i cenne, na rynek obligacji. Co ważne, tworzenie rynków pierwotnych LIFF LIFILNET był LED LED. W doprowadzeniu do życia, pracowaliśmy proaktywnie i współpracę z szerokim zakresem od strony kupującej, sprzedaży i innych uczestników rynku, w tym dostawców danych i OMS Społeczność – powiedział Nicolas Bretau, dyrektor generalny TP ICAP.

Post TP ICAP’s Lightnet rozszerza Elektronika wiązania z nowymi ofertami rynków pierwotnych, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*