LIFILNET umożliwia dealerzy do handlu bezpośrednio obok boku na nowych wiązań nowych

Główna » Kup stronę » LIFILNET umożliwia dealerzy do handlu bezpośrednio obok boku na nowych wiązań nowych
Wysłany przez:
forex-generator

LIFILNET, obecnie część Interdealer Broker TP ICAP, rozszerzył swój nowy protokół handlu (NIT) w celu umożliwienia dealerom obligacji bezpośrednio wzdłuż boku kupna w ramach ciągłej podstawowej ekspansji.

Pierwotnie uruchomiony we wrześniu w ubiegłym roku rozwiązanie NIT był pierwszym nowym protokołem handlu wydaniem w Europie. Dealerzy będą mogli uzyskać dostęp do książki za pośrednictwem portalu elektronicznego TP ICAP, Fusion.

TP ICAP powiedział, co pozwala na zakupy i sprzedaż do handlu obok siebie przy użyciu infrastruktury TP ICAP pogłębiłby dostępną bazę płynności.

“Dzisiejsze ogłoszenie pomaga przemysłosić, że innowacje [wprowadzenie nowego protokołu handlowego wydania w Europie], biorąc go do nowej publiczności. Wynik jest poprawa płynności, bardziej wydajny handel nowym wydaniem, przy jednoczesnym utrzymaniu anonimowości” – powiedział Mark Russell, Globalna głowa stałego dochodu w LIFTNET.

Rozwój Buduje kontynuowaną inwestycję TP ICAP w nowej przestrzeni emisji z zamiarem elektronicznego pełnego cyklu życia obligacji po nabyciu LIFIXNET w marcu ubiegłego roku. Interdealer Broker uruchomił fazę jednego z jego rynków pierwotnych LIVICTNET w wrześniu w zeszłym roku po zakończeniu transakcji.

Później uruchomiono nową funkcję skierowaną bezpośrednio do bezpośredniego podłączenia strony buy-bocznej i banków, pozwalając im użyć swoich producentów OEM do komunikowania się z bankami syndykatów w ramach procesu budowy książki przed obliczeniem jest wycenione lub przydzielone.

POST LIFILNET pozwala sprzedawcom bezpośrednio obok boku na nową książkę o nowej emisji, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*