Liquidnet dodaje płynność przed rynkiem do oferty VWAP w Azji i Pacyfiku, aby zminimalizować wpływ na kupno

Główna » Kup stronę » Liquidnet dodaje płynność przed rynkiem do oferty VWAP w Azji i Pacyfiku, aby zminimalizować wpływ na kupno
Wysłany przez:
forex-generator

Liquidnet rozszerzył ofertę handlu VWAP o uruchomienie nowej zdolności handlowej krzyżowej mającej na celu zmniejszenie wpływu rynku firm kupujących, może ujawnić handel.

o nazwie VWAP Cross, nowy produkt pozwala firmom angażować się z płynnością bloków przed marketem po całej dnia VWAP, opierając się na istniejącym produkcie handlowym wewnątrz dnia VWAP, inteligentnych bloków.

“Mamy dużo płynności, która znajduje się na rynku, zanim zostanie odfiltrowana i rozpocznie pracę na rynku”, powiedział Rob Cranston, globalny szef produktu kapitałowego w Liquidnet. “Możliwość nawiązania współpracy. Ta płynność i znalezienie dużych bloków może zminimalizować wpływ rynku i powstrzymać firmy do handlu przez rynek przez cały dzień, co daje firmom ogromną szansę. ”

z objętościami rynkowymi obecnie o 45% w dowolnym dniu w APAC ze względu na niekorzystne warunki rynkowe, nowa możliwość Zaoferuje firmom kolejną opcję płynności, aby upewnić się, że mogą wykonać swoje strategie inwestycyjne, dodał szef akcji Liquidnet w regionie Azji i Pacyfiku Tristan Baldwin, przemawiając do handlu.

“W warunkach rynkowych o niskim poziomie objętościowym mają tyle różnych opcji poszukiwania płynności. Wszystko to odbywa się w puli Liquidnet, która jest bezpieczna, anonimowa, bezpieczna i solidowana”, powiedział.

Nowy produkt można uzyskać albo dostępny produkt za pośrednictwem Front End lub biurka handlowego niezależnie od przepływu pracy w Azji i Pacyfiku. Obejmuje także klauzulę przerw, która według Cranston i Baldwin została zaprojektowana, aby zaoferować firmom kupującym “poręczenie” dobrego wyniku, niezależnie od tego, czy ceny poruszają się w ciągu dnia .

Największy do tej pory wydruk wynosił 23 miliony dolarów z każdej strony w Hongkongu, a średni rozmiar wykonania wynosi 2,8 miliona dolarów.

“Widzimy, że znaczny rozmiar jest w stanie przejść To, podczas gdy wiele mechanizmów krzyżowych VWAP, które widzimy na całym świecie, ma dość małe klipy i rozmiary, ponieważ koncentrują się na bardziej algorytmicznych wykonaniach krótkich czasu trwania, które wynikają ze strategii algorytmicznej VWAP ” – powiedział Cranston.

Post Liquidnet dodaje płynność przed rynkiem do oferty VWAP w Azji i Pacyfiku w celu zminimalizowania wpływu na zakup po raz pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*