Mniejsze firmy kupujące spada w stosowaniu inteligentnych danych, aby poinformować o decyzjach handlowych, raport zostaje

Główna » Kup stronę » Mniejsze firmy kupujące spada w stosowaniu inteligentnych danych, aby poinformować o decyzjach handlowych, raport zostaje
Wysłany przez:
forex-generator

Małe do średniej wielkości firmami boku spada w stosunku do stosowania inteligentnych danych do podejmowania decyzji przed handlową lub analizy po handlu w porównaniu z większymi konkurentami i bankami inwestycyjnymi.

Zgodnie z raportem z Rezultatu Capital Markets Consulting Greyspark Partners, mniejszych menedżerów aktywów walczą o skuteczne konkurowanie z budżetami większych uczestników, które mogą wdrażać zasoby dla skutecznych analitycznych w różnych klasach aktywów.

Raport Wezwanie firm padowych w celu dostosowania procesów dotyczących analizy kosztów transakcji (TCA) z nową formą sprawozdawczości Pre-and Post-Trade TCA, która zawiera duże dane znane jako inteligentne dane, które umożliwiają handlu biurkom i klientom, aby zrozumieć jakość i skuteczność podejmowania decyzji na zamówieniach.

Dodano, że prądowe procesy, aby udowodnić wartość dodanej przy użyciu brokera, które sprawozdania TCA jest wadliwe i podejście do analizy jakości transakcji (TQA) zostać przyjęty, szczególnie w stałym dochodzie.

TQA pozwala menedżerom aktywami rozumieć wpływ albo zawodników osiowych lub zbiór wiązań wielkości bloku i swapy zamówień na wszystkie dostępne płynność firmy na zasadach dostawcy płynności-płynności lub we wszystkich miejscach wykonawczych , powiedział Greyspark.

“Korzyści dla menedżerów aktywów związanych z przemywaniem wartości dodanej albo zużywających lub produkujących raporty TCA, aby skupić cel zrozumienia jakości informacji, które sprawozdania zawierają w przeciwieństwie do oceny skuteczności oczekiwanych Aktywność na bazie przed- lub post-handlowej jest jasna, “dodała dinnas Russell, Konsultant i kierownik Praktyki Intelligence Russellacji w Greyspark.

” firm stworzą nowe możliwości handlowe, aby ich klienci mogli wykorzystać, a oni będą zoptymalizuj możliwości ich istniejącego handlu Notarka technologiczna do zoptymalizowania wydajności całej aktywności handlowej na poziomie biurowca. ”

Post o mniejszych firmach padowych wpadających w stosowanie inteligentnych danych, aby poinformować decyzje dotyczące handlu, wydaje się, że znaleziska raportu pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*