Northern Trust i Commascy Współpraca w celu wzmocnienia outsourcingu handlowego

Główna » Technologia » Northern Trust i Commascy Współpraca w celu wzmocnienia outsourcingu handlowego
Wysłany przez:
forex-generator

Northern Trust współpracowało z opartym na chmurze dostawcy rozwiązań oprogramowania, CommCise, w celu usprawnienia procesu zarządzania prowizją dla swoich zintegrowanych rozwiązań handlowych (ITS).

Commnicise pierwotnie uruchomiło swoją platformę zarządzania po stronie kupna jako platformę obsługi we wrześniu 2019 r., Oferując menedżerom aktywów pełny widok na rozdzieloną działalność handlową, a także silnik pojednania handlowego opartego na technologii.

Współpraca Northern Trust z CommCise zapewni menedżerów aktywów i funduszy hedgingowych na narzędzia oparte na chmurze do zarządzania budżetami badawczymi i prowizji.

Platforma Commnicise oferuje menedżerom zautomatyzowane pojednanie w Dollarie Soft Dollar, zarządzanie fakturą/umową, celowanie w komisję, głosowanie brokera, zarządzanie prowizją i raportowanie.

Portal internetowy ma również poprawić wydajność, śledzenie i raportowanie wydatków badawczych, faktur i płatności. Tymczasem zespół obsługi klienta oferuje usługi agregacji prowizji, w tym pojednanie handlowe i zarządzanie fakturą. “Uznajemy znaczenie dostępu do kluczowych badań, a jednocześnie równoważenie kosztów egzekucji”, powiedział Grant Johnsey, szef zintegrowanych rozwiązań handlowych, Ameryki na Northern Trust Capital Markets. ”Wybraliśmy Commusise jako najlepszego dostawcę technologii i technologii i Usługi agregacji prowizji, aby zapewnić klientom pełny widok i zarządzanie pełnym portfelem prowizji i budżetów badawczych. ”

Northern Trust w celu zwiększenia handlu outsourcingiem jest zgodne z podobnymi ruchami innych uczestników rynku w ciągu ostatniego roku.

W maju ubiegłego roku UBS potwierdziło plany wprowadzenia na rynek biurka handlowego dla USA, która miała na celu obniżenie kosztów i odciągnięcie presji menedżerów aktywów i funduszy hedgingowych. Gdzie indziej menedżerowie inwestycji AXA wprowadzili outsourcing dla mniejszych firm od marca ostatni rok.

Post Northern Trust i Commascy Collaborate w celu wzmocnienia handlu outsourcingiem pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*