Northern Trust zdobywa unikalny mandat outsourcingowy od Strategic Global Advisors

Główna » Sprzedaj stronę » Northern Trust zdobywa unikalny mandat outsourcingowy od Strategic Global Advisors
Wysłany przez:
forex-generator

The mandat oznacza przesunięcie trendów outsourcingowych z funduszy hedgingowych, przechodząc od tradycyjnego outsourcingu back-office w celu uwzględnienia większej części biurka handlowego.

Strategic Global Advisors, globalny menedżer kapitałowy z Siedzibą w Newport Beach z około 5,1 miliardów dolarów aktywów pod zarządzaniem, stwierdził, że przy wyborze Northern Trust, szukał doświadczonego dostawcy z osiągnięć i wiedzy, aby pomóc skalę jego rozwijającej się działalności i instytucjonalizacji procesów i przepływów pracy. 

To również powiedział Northern Trust został wybrany do obsługi klienta podejście, możliwości produktu, technologii i zaangażowania w pośredniszaku zlecanie dla menedżerów inwestycyjnych.

“Zespół Northern Trust to wyjątkowa grupa utalentowanych osób, które są zaangażowane nie tylko sprzedawcą, ale także partnerem. W tych trudnych miesiącach wykazali się cierpliwością i profesjonalizmem, realizując terminy i pomagając nam osiągnąć nasze cele”, powiedziała Cynthia Tusan, CEO, Strategic Global Advisors.

Szereg badań wykazało, że firmy po stronie kupna, w szczególności fundusze hedgingowe, rozszerzają swoje możliwości outsourcingu, aby objąć te funkcje pośrednie i niektóre funkcje handlowe, ponieważ mają na celu złagodzenie presji operacyjnej spowodowanej globalną pandemią. 

Nowy raport Northern Trust we wrześniu twierdził, że menedżerowie inwestycji każdej wielkości i strategii zostali poproszeni o przeprowadzenie kompleksowego przeglądu ich modeli operacyjnych i doprowadził do wzrostu outsourcingu transakcji i innych funkcji, takich jak wymiana walut i transformacja Zarządzania. 

“Cieszymy się na wspaniałe partnerstwo z Strategic Global Advisors, wspierając ich skupienie się na spójnych wynikach inwestycyjnych dla swoich klientów”, powiedział Ryan Burns, szef globalnych usług funduszy, Americas w Northern Trust.

“Nasze podejście do całego biura w zakresie dostarczania rozwiązań w całym cyklu życia inwestycji, w połączeniu z naszym podejściem do usług i technologii FX, zapewnia, że jesteśmy dobrze przygotowane, aby pomóc strategicznym globalnym doradcom w osiągnięciu ich celów.”

Na początku tego roku Northern Trust uruchomiło Whole Office, otwartą strategię architektoniczną mającą na celu zapewnienie klientom po stronie kupna ofert we wszystkich punktach cyklu życia inwestycji poprzez połączenie usług własnych i partnerstw. 

Post Northern Trust wygrywa unikalny mandat outsourcingu od Strategic Global Advisors pojawił się jako pierwszy na TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*