Nowa runda finansowania dla Nivura jako impulsy tempo dla digitalizacji

Główna » Technologia » Nowa runda finansowania dla Nivura jako impulsy tempo dla digitalizacji
Wysłany przez:
forex-generator

Nivura jest obecnie w środku nowej rundy finansowania, starając się wychowywać 6-10 milionów dolarów do końca lutego, handel może ujawnić.

Uruchomienie technologiczne, które koncentruje się na digitalizacji przepływu pracy w celu przedstawienia długu, wykonało trzy poprzednie rundy finansowania, z ostatnim w lutym 2019 r. Podnosząc 20 milionów dolarów od inwestorów, w tym Grupa Giełdy Papierów Wartościowych Londynu (LSEG), Kancelarii Linklaters, Ventures Transamerica (część zarządzania aktywami Giant AEGON) i jezioro Spencer, dawny szef globalnych rynków w HSBC.

Firma zajmuje się teraz szybką rozszerzyć, z kilkoma ostatnimi wynajmami inżynierii i planów dla niektórych uwagi dodatków sprzedaży w ciągu roku.

“Rozmawiamy z przedsiębiorstwami kapitałowymi przedsięwzięciem, istniejącym akcjonariuszom, szerokim zakresie. Spojrzymy na kogokolwiek,” Nowy CEO Scott Eaton opowiedział handlu. “Spotkania funduszy są zawsze korzystne, nawet jeśli odpowiedź jest nie Ponieważ każdy Czas, który musisz wytłumaczyć i powiedzieć swoją historię, udoskonalasz go i lepiej zrozumieć.

założona w 2016 r. Nivaura pierwotnie chciała rozwiązać problem powstawania rynków kapitału zadowalającego poprzez rozproszoną technologię Ledgera (DLT). Wykonał pierwszą w pełni zautomatyzowaną emisję obligacji denominowanej w dniach 2017 r., W 2019 r. Pomogło Santanderowi wprowadzić pierwszą na świecie wiązanie bloadchain na świecie. Pierwotnym celem było wykorzystanie publicznych bloków, aby osiągnąć w pełni zautomatyzowany system “samoobsługowy” w celu wydania instrumentów finansowych. Ale od tego czasu firma rozszerzyła swoją ostrość, obracając od koncepcji Blockchain.

“w kolejności DLT, aby zdjąć w DCM, aw szerszym systemie finansowym, potrzebujesz kupi na imprezę, “wyjaśnił Eaton, który przejął prezes w sierpniu w ubiegłym roku. “W tej chwili widzimy, że ludzie dabbling w Blockchain, ale do tej pory To tylko tylko teatr innowacyjny. Tak więc w 2019 r. Przenieśliśmy się do budowania rozwiązania digitalizacji dla DCM.

To rozwiązanie, zwane Aurora, wygrało entuzjastyczne fanów – w tym LSEG, który w 2021 r. Współpracował z firmą do opracowania własnej nowej cyfrowej podstawowej platformy przepływowej DCM, zaprojektowanej do automatyzacji procesu wydawania rynków kapitałowych z wykorzystaniem danych strukturalnych i ogólnego przeznaczenia Language Legal Language (GLML) – zasadniczo platforma na początku, umożliwiająca interakcję emitentów i dealerów. Przepływ

został przetestowany za pośrednictwem emisji syndykowanej w wysokości 7 mld USD w kwietniu, z obligacjami wymienionymi na rynku głównym LSE i rozliczane w DTC, Euroclear i Clearstream. Umowa była znanym kamieniem milowym w automatyzacji i cyfryzacji rynków kapitałowych, podkreślając zalety automatyki końcowej.

“Nasze partnerstwo z Nivaura do opracowania przepływu, zbudowany w celu uproszczenia wykonania transakcji obligacji, Jest rewolucjonizujący przepływ kapitałowy, pomagając uczestnikom rynku prowadzić interesy w otwartym dostępie, sprężystym, bezpiecznym i skalowalnym sposobie, “powiedział Shrey Kohli, szef rynków zadłużenia i funduszy i funduszy, rynki kapitałowe na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie.

Nivaura również niedawno wdrożył oprogramowanie Aurora do DBS, największy bank w Singapurze, który obecnie używa go zarówno jako narzędzie do pracy w domu, jak i jako okno sklepowe, usługi udostępniające zarówno emitentów, jak i inwestorów. “Jest to prawie menu podejście”, dodał Eaton. “Inwestor może wejść i poprosić o konkretny emitenta lub wydajność lub tenor, a raz uzgodnione – transakcja może odbywać się bezproblemowo, ze wszystkimi automatycznie ciągnął się automatycznie. ”

Jest to interesujący krok na rynek kapitałowy długu, który długo cierpiał z powodu bólu bardzo ręcznych i fragmentarycznych procesów, wymagających złożonych rozwiązań do zarządzania danymi. Automatyzacja pozwala na te transakcje Aby przepływać nieświadome, zmniejszając tym samym zarówno czas, jak i koszt transakcji rynków kapitałowych, a teoretycznie, dramatycznie zwiększenie przepływu kapitału. Biorąc pod uwagę czasy, w których żyjemy (spodziewamy się inflacji o wysokiej i znacząca częstość wzrostu), może to być trudny rok dla stałego dochodu – zwłaszcza jako wielu emitentów zatkniętych na rynku w zeszłym roku, aby uzyskać oferty, podczas gdy stawki pozostały niskie znaczenie że istnieją pewne zmartwienia na temat niedostatecznego dostawy na 2022.

więc Co dalej dla Nivura, gdy jego najnowsza runda finansowania jest zabezpieczona?

“Pracujemy nad wykończeniem, ulepszeniem i dalszym rozwijaniem oprogramowania Aurora, a także w rozmowach z potencjalnymi nowymi klientami”, ujawnili Eaton. “Pracujemy nad kilkoma interesującymi projektami, przesuwając się dalej w dół łańcuch z początkujących, a także rozmawiać z dealerami o wdrażaniu tego po swojej stronie, a także pracę nad nowymi innowacjami na ramie DLT. ”

Od stosunkowo nieskazitelnej przestrzeni Kilka lat temu digitalizacja przepływów pracy stała się tematem na gorąco, który przyniósł klaster nowych konkurentów w przestrzeni. “Konkurs nie zawsze jest mile widziany”, przyznał Eaton. “Ale oznacza to, że sprzedawca i społeczność emitenta w końcu stają się bardziej świadome tego, co próbujemy zrobić. Procesy przepływu pracy DCM nie zmieniły się od lat 80-tych, a na początku byliśmy trochę jak Sisyfus, próbując popchnąć kamień pod górę przez siebie. Teraz, gdy mamy więcej firm aktywnych w tej przestrzeni, powinniśmy zacząć widzieć dużo szybkiego adopcji. ”

Chociaż na razie jest zbadane przede wszystkim w przestrzeni dochodów o stałym dochodzie, Eaton wskazuje, że proces automatyki można łatwo udoskonalić, a następnie stosować do innych klas aktywów o tej samej dokumentacji / procesie rozliczeniowej, takich jak kredyty konsorcjalne, które mogłyby ułatwiać Downstream handlu na rynku pożyczkowym.

“To naprawdę świetny czas na miejsce na rynkach, w szczególności w dziedzinie technologii” – powiedział Eaton ” Z wdrożeniem chmur, więc staje się cnotliwym cyklem. To niesamowicie ekscytujące, aby zobaczyć tak szybko, że zmiana “.

Post Nowa runda finansowania dla Nivura jako impulsy pędu na digitalizację pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*