Nowy szef kieruje wzrostem w Axetrading z wprowadzeniem niestandardowych swapów stóp procentowych

Główna » Technologia » Nowy szef kieruje wzrostem w Axetrading z wprowadzeniem niestandardowych swapów stóp procentowych
Wysłany przez:
forex-generator

Dostawca oprogramowania do obrotu o stałym dochodzie AXETRADING rozszerzył swój pakiet produktów o wymianę stóp procentowych. Axetrading powiedział, że wiadomość sygnalizowała jej “nowy kierunek” po powołaniu Greville’ego Luckającego na nowym dyrektora naczelnego w kwietniu. Były dyrektor generalny Ralf M Henke zrezygnował z roli w styczniu wraz z założycielami Marka Wattersa i Dinosem Dabornem, aby wesprzeć firmę ” Następny etap wzrostu ”. “Ściśle współpracowaliśmy z kilkoma klientami w celu wdrożenia tej funkcji produktu i jesteśmy zachwyceni wynikami – rozszerzony pakiet produktów, który już dowodzi jego wartości na wysoce konkurencyjnym rynku”, powiedział Lucking. “Pracując z instytucją z reputacją reputacji dotyczącej reputacji RBI przyniosło prawdziwą wiarygodność ofercie Axetrading. ”

Raiffeisen Bank International (RBI) był pierwszym uczestnikiem, który wykonał jeden z instrumentów na Axetrading na początku tego miesiąca. . Firma zintegrowała również swoją bibliotekę cenową do obliczenia niestandardowych swapów, które, jak twierdziła para, zwiększy, cytując zaufanie handlowców.

“Prowadzimy działalność handlową i sprzedażową zorientowaną na klienta i staramy się zawsze ulepszyć naszą ofertę produktów, a także naszą konkurencyjność z perspektywy wyceny i reakcji”, powiedział Harald Müller, szef handlu rynkiem kapitału grupy i sprzedaży instytucjonalnej sprzedaży W RBI.

“Dlatego cieszymy się, że integrując naszą wewnętrzną bibliotekę cenową z naszym istniejącym systemem zarządzania cytowaniem i realizacją (QEM) z AxEtrading, możemy teraz zaoferować zamiany zainteresowania daty rozbity na platformach elektronicznych. Dzięki takiemu podejściu osiągnęliśmy najwyższy poziom elastyczności i wydajności dla naszych metodologii cenowych i drastycznie zmniejszają ręczne przepływy pracy dla handlowców. ”

Post nowy szef kieruje wzrostem w Axetrading z wprowadzeniem niestandardowych swapów stóp procentowych pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*