Partnerzy TradeFeedr z Primexm do dystrybucji danych i analityki

Główna » Technologia » Partnerzy TradeFeedr z Primexm do dystrybucji danych i analityki
Wysłany przez:
forex-generator

Platforma danych wymiany walut TradeFeedr współpracuje z PrimexM do dystrybucji rozwiązań danych i analityki.

Wiadomości podążają za platformą danych handlowych podnosząc 3 miliony dolarów w rundzie finansowania prowadzone przez prywatną firmę inwestycyjną IPGL, która zobaczyłaby to modernizować przepływy pracy analityki handlowej.

W ramach partnerstwa Primexm dystrybuuje rozwiązania TradeFeedR za pośrednictwem stosu technologii Xcore, jeśli zdecydują się łączyć z TradeFeedr.

Primexm mówi, że jego stos Xcore agreguje płynność na ponad 120 producentów rynkowych w klasach aktywów przy użyciu kilku standardowych interfejsów branżowych.

“Na dzisiejszych rynkach, handlu, analityce i współpracy z kontrahentami jest istotną częścią rozwiązania handlowego i istnieje znaczna zmiana w wysokości i jakości danych wejść danych, które umożliwiają użytkownikom podejmowanie najlepszych decyzji” – powiedział Alexei Jiltsov , współzałożyciel w TradeFeedr. “Partnerstwo z Prime XM jest naturalnym dopasowaniem do TRADFEEDR, biorąc pod uwagę bezszwową integrację z Xcore Tech, zapewniając dostęp do handlu i dostępu do rynku do swoich klientów instytucjonalnych.”

Od momentu zakończenia jego grudniowej funduszy rundy LED przez IPGL uruchomił również platformę bazy danych wymiany walut, skierowaną do podłączenia boku kupującego z brokerami i bankami do analizy analityki wykonawczej.

Platforma opiera się poza oparte na społeczności Unified Framework, który umożliwia użytkownikom analizowanie i współpracę na temat danych handlowych w celu poprawy przejrzystości na rynku walutowym.

TRADFEEDR powiedział w momencie uruchamiania nowej platformy, którą miało nabronę 20 firm kupujących i 15 firm sprzedażowych, z innym 20 potencjalnych klientów w rurociągu.

“Xcore ma możliwość wyodrębnienia znaczących danych kleszczy i handlu oraz zapewnia klientom cennym raportowaniu dla ich analityki danych napędzanych danych, Wierzymy, że potężna zdolność danych i analityki TradeFeedr będzie dodatek do Społeczności Xcore – powiedział Galin Georgiev, główny oficer operacyjny Primexm.

Partnerów Post TradeFeedr z Primexm do dystrybucji danych i analityki pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*