Pico zabezpiecza 200 milionów dolarów inwestycji z Golden Gate Capital

Główna » Technologia » Pico zabezpiecza 200 milionów dolarów inwestycji z Golden Gate Capital
Wysłany przez:
forex-generator

Dostawca infrastruktury i technologii Pico zapewnił strategiczne inwestycje strategiczne w wysokości 200 mln USD od firmy inwestycyjnej Golden Gate Capital.

Firma oświadczyła, że ​​wykorzysta dodatkowy kapitał do opracowania swojej infrastruktury i oferty danych, a także zasięgu rynku w regionach i klasach aktywów.

Ponadto Pico wykorzysta fundusze na realizację możliwości fuzji i przejęć, które pomogą wzmocnić globalny ekosystem technologii i usług firmy.

Runda finansowania następuje po przejęciu przez PICO dostawcy rozwiązań handlowych i analitycznych przedsiębiorstw Corvil Analytics w 2019 r. Oraz Dostawcy rozwiązań oprogramowania handlowego i rynku Redline Trading Solutions ostatnio w styczniu tego roku.

“Znaczące inwestycje w globalną ekspansję, innowacje produktu, doskonałość operacyjną i naszą organizację, położyć w ten sposób fundację wspierającą Następna fala znacznego wzrostu ” – powiedział Jarrod Yuster, prezes, założyciel i dyrektor generalny Pico.

“Głębokie usługi finansowe Golden Gate Capital i osiągnięcia udanych przejęć w ich firmach portfelowych pomogą rozwinąć naszą strategię”.

Pico ma obecnie rosnącą listę strategicznych inwestorów i klientów, w tym Goldman Sachs Asset Management, Wells Fargo Strategic Capital, JP Morgan, UBS i CE Innovation Capital.

“Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Jarrodem, zarządem i resztą Zespół zarządzający Pico, aby przyspieszyć impet firmy poprzez kontynuowanie dodatkowych przejęć i dokonanie dodatkowych inwestycji w działalność, która umożliwia Pico pogłębienie przywództwa na rynku i nadal wychwytywanie dodatkowych możliwości rozwoju ” – powiedział Dan Haspel, dyrektor zarządzający Golden Gate Capital.

Post Pico zabezpiecza 200 milionów dolarów Inwestycje z Golden Gate Capital pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*