Platforma księgowości Appital zabezpiecza dodatkowe 1,7 miliona funtów inwestycji

Główna » Technologia » Platforma księgowości Appital zabezpiecza dodatkowe 1,7 miliona funtów inwestycji
Wysłany przez:
forex-generator

Appital zapewniło dodatkowe 1,7 miliona funtów od Frontline Ventures i kilku innych aniołów, aby wprowadzić innowacje technologiczne i automatyzację na rynki akcji.

Najnowsza inwestycja następuje w ubiegłym roku po 2,5 miliona funtów, co przynosi całkowitą inwestycję zebraną do 4,85 miliona funtów.

Jest to wyprzedzające platformę Księgi Księgarni Appital we współpracy z Pan-European Multilateral Trading Facility (MTF), Turquoise, która ma na celu zapewnienie po stronie kupującej lepszą technologię.

Dzięki zastosowaniu platformy AppItal, uczestnicy po stronie kupna mogą pochodzić i uczestniczyć w wykrywaniu płynności, tworzeniu cen i możliwościach realizacji w wielu dniach średnich dziennych wolumenu dziennego (ADV) w publicznie wymienionych akcjach.

Ponadto inwestorzy instytucjonalni mają pełną przejrzystość i kontrolę nad budową i dystrybucją transakcji proces, wraz z możliwością aktywnego napędzania płynności na rynku.

Najnowsza runda finansowania jest zgodna z udaną integracją z dostawcami EMS FlexTrade, FactSet i TS Imagine, a także wykonując Brokers Instinet i Bernstein, przed zbliżającą się premierą Appitala.

“W poprzednim uruchomieniu przygotowaliśmy partnerstwa i budową infrastrukturę technologiczną do obsługi nowego przepływu pracy, zapewniając firmom kontrolę nad procesami budowlani Badyra, dyrektor naczelny Appital.

“Cieszymy się, że zapewniliśmy dodatkowe inwestycje z Frontline Ventures i naszej grupy inwestorów aniołów. Ponadto bardzo zachęcamy reakcję rynkową na naszą wizję, aby wprowadzić nowe możliwości proaktywnego pozyskiwania i interakcji z trudną i osądzającą płynnością. ”

Platforma po książkach Appital zabezpiecza dodatkowe 1,7 miliona funtów inwestycji w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*